antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«Шеф! Всьо пропало» - ритуальна кримінальна «братва» у відчаї

20/10/09
В червні 2009 року до МОЗ України надійшло звернення від МВС України щодо грубого порушення законодавства України в роботі невідкладної медичної допомоги столиці при оформленні померлих «на дому» та видачі лікарських довідок про смерть, а також про порушення, що здійснюються при перевезенні і зберіганні тіл померлих приватними фірмами.

В своєму листі МВС України, звернуло увагу на відсутність будь-якої реєстрації прийому і видачі тіл померлих в крематоріях міста у зв’язку з чим, не відомо від кого і коли було доставлено тіло, кому воно потім видавалось, хто був кремований, а також на факти, які мають місце при оформленні смерті людини і випадки, коли вбитих оформляють як померлих природною смертю, коли піддають кремації людей без свідомості, живими.

В місячний термін МОЗ України розробив проект наказу, яким врегульовує процедуру та порядок утримання тіл в закладах охорони здоров’я, детально прописує порядок реєстрації прийому і видачі тіл померлих, чітко визначає в яких випадках та при наявності яких документів тіло може буди перевезено на зберігання в патологоанатомічне відділення лікарні. МОЗом України були враховані всі положення чинного законодавства, саме тому він унеможливлює криміналізацію даної галузі та подальше функціонування тіньових схем.

На основі розробленого МОЗ України проекту, 11 вересня Головним управлінням охорони здоров’я КМДА був прийнятий аналогічний наказ «Про тимчасовий порядок утримання тіл померлих в закладах охорони здоров’я», що викликало величезне протистояння з боку приватних структур, які працюють в по кримінальним, тіньовим схемам.

Вказаний наказ зробив неможливим подальше функціонування корупційних та тіньових схем фірм «Скорбота», «Реквієм», «Гефест» та СПД Маліновський В., що тісно співпрацюють з комунальним підприємством «Спецкомбінат ПКПО» (ритуальна служба) та входять до сфери впливу кримінального авторитету Кучеренка І.В. (на прізвисько «Гонзик» із бригади покійного «Рибки»). Прийняття даного наказу в м. Києві повністю вивело із ритуального бізнесу приватні структури, що працювали по тіньовим кримінальним схемам.

Опинившись за межами ринку, «фаворити» столичної влади, не мають наміру здаватись. Вони вже провели акцію за скасування згаданого наказу, однак позиція МОЗу України, ГУ охорони здоровя та правоохоронних органів лишається не змінною. Невдала спроба скасувати наказ змусила бандитів бригади Гонзика з концентрувати всю свою увагу на конкурентах, які відмовились працювати по тіньовим схемам та продовжують працювати в рамках закону.

Вночі 28 вересня було підпалено 3 патологоанатомічних відділення, а 13 жовтня був скоєний підпал двох автомобілів: засновника і адміністратора фірми «Петро Великий», що продовжує працювати на ринку ритуальних послуг, зараз їм погрожують фізичною розправою.

Ситуація вимагає негайного втручання правоохоронних органів, інакше це може не закінчитись самими лише підпалами.


З повагою Прес-служба
Національного комітету порятунку бізнесу та
Міжнародної асоціації професіоналів похоронної справи


Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: