antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Скандального суддю-мільйонера звільнили

12/12/08
Рада суддів України звільнила із займаної посади голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича.

Таке рішення було ухвалено на засіданні Ради суддів у п’ятницю за спільним поданням голови Верховного Суду та голови Вищого адміністративного суду, повідомляє прес-служба ВСУ.

Рішення було ухвалено "у зв’язку з невідповідністю Зварича займаній посаді".

"Розглядаючи це питання, члени Ради суддів наголошували на тому, що Ігор Зварич своєю негідною поведінкою під час проведення прес-конференції у Львові з приводу виявлення правоохоронними органами великих сум коштів за місцем його роботи та проживання, зганьбив не лише власне звання судді, а й заплямував усю суддівську спільноту України", - сказано у повідомленні.

Рада суддів також вирішила звернутися до Вищої ради юстиції розглянути питання про звільнення Зварича з посади судді за порушення присяги.

Раніше президент Віктор Ющенко звернувся до Верховного Суду та Ради суддів вжити відповідних заходів щодо Зварича.

Як відомо, проти Зварича порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 - одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Раніше у нього вдома і в робочому кабінеті було вилучено понад 1 мільйона доларів та 2 мільйонів гривень.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: