antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


”Скоро весь район стане пусткою”

27/07/10
Протягом ночі 21 липня в Осташівський став міста Умань Черкаської області виливали нечистоти. Текли з труби, яка виходить з навколишніх підприємств.

— І таке мало не щодня, — скаржиться 47-річний Юрій Мулько, голова місцевого товариства мисливців і рибалок. — Ми щоразу виїздили, просили підприємства не робити цього, вчасно ремонтувати трубу. Ноль реакції.

Осташівський став — єдина велика водойма у центрі 90-тисячного міста, розташована в однойменному мікрорайоні. Займає 90 га площі. Ним опікується Уманське товариство мисливців і рибалок. Щодня тут рибалять до 200 людей. На березі є станція човнів, діти катаються на байдарках, купаються. Щовечора берегами прогулюються уманці.

Уздовж ставу стоять чотири найбільші в місті підприємства:  ”Технолог”, ”Вітаміни”, ”Уманьпиво” та ”Горілочка”. Стічна труба, яка відходить від них до міської каналізації, проходить поряд з берегом.

— Вона постійно ламається, забивається, все біжить у ставок, — розповідає Мулько. — Все навколо смердить. Я вмочив руку у воду біля стоків, вона побіліла, шкуру стягло і коле. Якщо так триватиме далі, скоро весь район стане пусткою.

Берегом гуляє Оксана Ткаченко, 30 років, з чоловіком. Вона на четвертому місяці вагітності.

— Як зливають, то все починає смердіти, — обурюється. — Тоді мене нудить. Це ж шкідливо для майбутньої дитини. Чоловік мій тут рибу ловить.
   
Вмочив руку у воду, вона побіліла, шкуру стягло

— Стоки скидають щодня, — запевняє рибалка 48-річний Василь Мушинський. — Протягом 30–40 хвилин після шостої вечора. У той час уся риба іде у вершину. Якщо постоянно так заливатимуть, то скоро не буде, де вудку закинути. А тут дуже смачна риба.

Екологічна інспекція просила товариство полагодити трубу.

— Ми взяли три проби води: з самої труби, за півкілометра вище і за півкілометра нижче по течії, — каже Максим Вегера, 26 років, з екологічної інспекції. — Сума штрафу незначна, а сума відшкодувань завданих збитків у подібних випадках сягає мільйонів гривень.

Підприємства власної вини не вбачають.

— Труба належить водоканалу, хай вони відповідають, — пояснює 61-річний Олександр Чернявський, начальник цеху заводу ”Вітаміни”. — Підприємство на ремонті, не працюватиме до серпня. А наш колодязь далі на метрів 50 від того, що забивається.

Співробітники місцевого водоканалу теж не хочуть ремонтувати трубу.

— Нам її ніхто не передавав, — говорить директор водоканалу Артем Тарасенко, 30 років. — Вона на балансі ”Вітамінів” і ”Уманьпива”. Раніше ми чистили її безкоштовно, та надалі підприємства мають це робити самі.


Ірина ПАТЛАТЮК
Джерело: Gazeta.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: