antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Солодкий подарунок – гіркий обман!

09/12/09

ВИДЕО

8 грудня 2009 року Національний комітет захисту підприємництва провів акцію «Солодкий подарунок – гіркий обман». Символічна хода Дідів Морозів з гігантською «цукеркою-обманкою» під гаслами «Хто заробляє на дитячих подарунках?» та «Поверніть казку дітям!» відбулась за таким маршрутом:

•    Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;
•    Міністерство праці та соціальної політики України;
•    Кабінет Міністрів України.
   
Метою акції організатори визначили привернення уваги влади та громадськості до проблем, пов’язаних з організацією тендеру на поставку новорічних подарунків. Цей тендер щороку проводиться Фондом соціального захисту, і щодо його прозорості вже неодноразово виникали сумніви. Учасники тендеру наголошували, що його умови не дають можливості виробникам-кондитерам належно підготуватись до поставки великого обсягу державного замовлення.

Однак в цьому році склалась взагалі безпрецедентна ситуація. Процедура тендеру виписана таким чином, що виконати його умови практично неможливо будь-кому з учасників конкурсу.

Так, першу інформацію про умови тендеру деякі з його учасників отримали лише у першій декаді листопада.

При цьому тендерна документація жорстко регламентує вимоги до унікальності новорічного подарунку:

•    укомплектованість певними видами кондитерських виробів;
•    упаковка з емблемою Фонду та листівка від його імені всередині подарунку;
•    гарантія від виробника, що цей подарунок не надходитиме в роздрібний продаж.

Таких унікальних подарунків має бути виготовлено 4,5 млн. штук!

До 10 грудня вони мають надійти до відділень Фонду в західних областях, а до 15 грудня – до всіх регіонів України.

Таким чином, з моменту оголошення тендеру до виконання його умов виробники мають лише один місяць!

Наведемо декілька фактів:

За один день кондитерська фабрика з великими виробничими потужностями може розфасувати не більше 50 000 новорічних подарунків. Отже, лише на розфасування 4,5 млн. подарунків знадобиться 90 днів.

На виробництво упаковки з емблемою Фонду для 4,5 новорічних подарунків потрібно 2 тижні (причому слід заздалегідь домовитись про наявність у виробника упаковки достатньої кількості картону).

Друк новорічних листівок від імені Фонду також потребує часу – близько 10 робочих днів.


Таким чином, Фонд соціального страхування має оголошувати тендер мінімум за 3 місяці до Нового року, чого однак не відбувається протягом декількох останніх років. Втім, це не заважає Фонду звітувати про хід виконання «солодкої місії», починаючи з червня місяця.

На практиці ж Фонд усіляко продовжує затягувати строки проведення тендеру, наче знає, що майбутній переможець уже почав виготовляти новорічні подарунки для дітей…
Сергій КОЛОМІЄЦЬ, Співкоординатор Національного комітету захисту підприємництва зазначає, що проведення будь-якого державного тендеру в нашій, наскрізь просякнутій корупцією, країні – це завжди небездоганна процедура. Комітет неодноразово звертав увагу на цю проблему, однак махінації зі «святковими» закупівлями він вважає взірцем цинізму можновладців.

 «Я сам – батько, і мене не може не турбувати, який новорічний подарунок отримає моя дитина. Всі ми сплачуємо до Фонду відрахування із заробітної плати, отже маємо право вимагати відповіді – чи дійсно цей тендер виграють найдостойніші виробники-кондитери. Однак сьогодні ми бачимо протилежну картину – багато  хто з них вважає для себе неможливим брати участь у тому фарсі, який влаштований Фондом. На мою думку, цю ганебну практику слід припинити», – наголошує він.

Сюжет СТБ
Сюжет Новый
Сюжет КДТРК


 IA Antiraider

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: