antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


СОТ"МЕДИК" залишиться у розпорядженні медиків чи на її місці з"являться маєтки «нових українців»?

02/08/10
Сьогодні, 2 серпня, Вищий господарський суд України розгляне касаційну скаргу спортивного оздоровчого табору «Медик», що належить Національному медичному університету ім. О.Богомольця.

Про це у коментарі УНІАН повідомив адвокат Національного медичного університету ім. О.Богомольця Ігор ХАСИН.

За його словами, від рішення суду залежить, залишиться база відпочинку у розпорядженні медиків чи на її місці з`являться маєтки «нових українців».

Як нагадав адвокат, близько року тому Козинська селищна рада направила позов у суд з вимогою забрати 5,3 гектара землі в оздоровчого табору, який нібито знаходиться на території селищної ради і на який нібито медики не мають права.

Адвокат Національного медуніверситету ім. О.Богомольця стверджує, що земля була виділена під оздоровчий табір ще у середині минулого сторіччя, а державний акт відповідного українському законодавству зразка медуніверситет одержав ще у 2003 році. Тоді ж законність права користування землею була підтверджена Верховною Радою України, Обухівською райрадою, санітарною та екологічною службами. Самою ж селищною радою Козина був узгоджений проект і межі земельної ділянки.

І.ХАСИН нагадав, що у 2004 році в результаті конфлікту голови селищної ради і частини місцевих депутатів була знищена значна частина документації селищної ради.

За словами І.ХАСИНА, факт наявності держакта на землю і право медиків на користування саме 10 гектарами землі підтверджують і в Державному комітеті із земельних ресурсів. Так, у Держкомземі стверджують, що на основі перевірки документації по землеустрою і відведенню землі за медінститутом числиться саме 10 га землі, сама ж ділянка знаходиться за межами населеного пункту.

Як заявив директор спортивно-оздоровчого табору «Медик» Олександр СПІРІЧЕВ, «всупереч наявності держакта на землю і висновкам Держкомзему, суди різних інстанцій, у т.ч. Господарський і Апеляційний господарський суди Київської області «чомусь» багато разів задовольняли позови козинських чиновників».

Після детального розслідування до справи долучилася Генеральна прокуратура України, що стала на захист прав медиків. Медики сподіваються, що на цей раз суд розгляне справу об`єктивно, з урахуванням документів і висновку Держкомзему, відзначив О.СПІРІЧЕВ.

На думку представників медуніверситету, земля, що знаходиться у користуванні оздоровчого табору, знадобилася селищній раді зовсім не для облаштування громадського пляжу. «Неважко припустити, - вважає О.СПІРІЧЕВ, - що на цю землю, загальна вартість якої становить десятки мільйонів доларів, уже є претенденти – з тих, хто так хоче побудувати тут черговий палац. А ось викладачам і студентам медуніверситету відпочивати і оздоровлюватися буде ніде».


Джерело:
УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: