antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Сотрудников ГАИ в Житомирской области тайно проверяют на взятки

11/05/10
Від інспектора ДПС Івана Кобилінського та його напарників водії-порушники „відкупитись” не зможуть. Повідомлення про інцидент, який стався в обласному центрі, викликав чималий ажіотаж серед житомирян.

Як повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Житомирській області, 08 травня наряд дорожньо-патрульної служби, в складі якого був Іван Кобилінський, зупинив автомобіль Тойота, водій якого порушив правила рядності на дорозі.

Спроба водія уникнути відповідальності, а саме, намагання дати хабара працівникам ДАІ, не дали свого результату. Водієві не вдалося «відкупитись», інспектор був невблаганний, порушив значить відповідай по-закону. Здавалося б, нічого особливого не сталося – працівник міліції відмовився від хабара і виконав свою роботу. Але на фоні  стереотипу, який склався в суспільстві, що „ДАІшники – здирники” (не кажучи вже про численні анекдоти, які ще більше популяризують цей образ), даний випадок виглядає як щось неймовірне.

Проте, як встановлено було пізніше, водієм, що намагався дати хабара, був працівник Департаменту ДАІ МВС України, який здійснював таємну перевірку несення служби нарядами ДПС. В подальшому під час зустрічі із начальником УМВС України в Житомирській області перевіряючий відмітив чіткі та безкомпромісні дії Житомирських інспекторів та оголосив подяку.

Як зазначив начальник УДАІ УМВС України в Житомирській області Петро Блажівський, суспільний стереотип не відтворює реальної картини. За словами керівника УДАІ, від початку року на Житомирщині вже задокументовано 44 спроби дачі хабарів працівникам ДАІ.

До речі, в УДАІ УМВС України в Житомирській області, в системі службової підготовки постійно проводиться навчально-виховна робота з особовим складом, щодо недопущення випадків вчинення хабарництва, здирництва. Інспекторський склад націлюється на ввічливе ставлення до учасників дорожнього руху, тактовної поведінки на дорозі. Та, проте, коли водій свідомо порушує Правила дорожнього руху,  інспектор має діяти чітко та невблаганно, щоб не допустити безладу на шляхах України.

 
Джерело:
Житомир.info

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: