antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Студенти платитимуть за відвідування бібліотеки в позаурочні години

30/08/10
Кабмін прийняв кілька постанов, що стосуються освіти, серед яких - перелік платних послуг, які можуть надаватися у вишах.

У переліку є як ті, які вже дуже давно є платними (наприклад, ламінація, ксерокопіювання або отримання другої вищої освіти), так і нові ("пеня" за пропущені заняття і за послуги бібліотек в позаурочні години). Студенти кажуть: неофіційно в деяких ВНЗ за це вже давно беруть гроші.

Керівництво вишів вважає, що платні послуги - вірне рішення.

"Викладачеві за понаднормову роботу треба платити? Так", - упевнений ректор Тернопільського педуніверситету Володимир Кравець.

Студенти нововведеннями незадоволені, але відзначають, що "розкривати гаманець" звикли. "У нас пропуск заняття з неповажної причини - 28 гривень", - каже студентка Національного медуніверситету.

Згідно з постановою, платним стає також Зовнішнє незалежне оцінювання (тестування).

"Звісно, це стосується не всіх тестів, - пояснив заступник міністра освіти Ірина Зайцева. - Основні 3 предмети будуть безкоштовними, але якщо людина хоче здавати більше, або хоче поліпшити свій результат за минулий рік, вона повинна платити за це".

Платною стане і студентська (курсантська та ін) форма у вишах, де вона потрібна. Хоча, найчастіше, за неї курсанти платять і так.

"У нас тільки сироти отримують форму безкоштовно, - розповів перший проректор НАУ Максим Луцький. - Решта платять близько 1000 гривень за комплект".

У подальших планах Міносвіти - повернути вступні іспити у ВНЗ, окрім тестування, а також позбавляти стипендії студентів за "трійку" в заліковці.

Нагадаємо також, що прем"єр-міністр Микола Азаров оголосив про необхідність регулярно проводити перевірки якості знань українців після закінчення навчання у вищих навчальних закладах.

"Необхідно провести оцінку якості одержаних випускниками знань. Такі перевірки необхідно проводити як на останніх курсах (навчання), так і через 3, 5 і більше років після закінчення ВНЗ", - сказав Азаров.


Джерело:
Gazeta.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: