antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Суд готовий до зустрічі з «Союздруком»

20/11/08
Голова Господарського суду м. Києва Саранюк Василь Іванович погодився провести робочу зустріч з керівництвом ВАТ «Агентство Союздрук» та Антирейдерського союзу підприємців України. Відбудеться вона завтра, 21 листопада, о 10 годині.
Таке рішення він прийняв після кількагодинного пікетування будівлі суду (по вул. Б. Хмельницького, 44-Б) трудовим колективом «Союздруку» та співробітниками АСПУ.

Метою акції було привернення уваги громадськості до дій організованої групи, що здійснює рейдерську атаку на «Союздрук».
На розгляді у господарському суді столиці перебуває кілька заяв від начебто акціонерів ВАТ – дві заяви від Баклан Н., одна заява від її сина – Баклан Я., заява від Вдовенка В. Аби справи розглядали неупереджено, колектив ВАТ «Агентство Союздрук» та співробітники АСПУ звернулися до голови суду.

Трудовий колектив ВАТ «Агентство Союздрук» нараховує близько 1,5 тисячі осіб.
ВАТ «Агентство Союздрук» володіє майже 350 кіосками з розповсюдження преси в м. Києві.
Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: