" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Суд визнав адмінарешт майна незаконним

15/10/10
27 травня у "Погляді" було надруковано статтю "Підприємець не допустила податківців до перевірки". У статті йшлося про те, що приватний підприємець Світлана Гунчак не допустила інспекторів до перевірки, бо ті розпочали свою роботу із порушеннями чинного законодавства України. Своєю чергою, податківці, зважаючи на поведінку підприємця, арештували активи її майна та звернулися до Чернівецького адміністративного суду з поданням продовжити термін застосування адмінарешту.

17 вересня 2010 року завершилося слухання цієї справи. За результатами рішення Чернівецького адміністративного суду, "позивач не довів необхідності застосування умовного адмінарешту активів відповідача терміном на 60 діб. Тож суд вважає продовження арешту безпідставним, а саме рішення про адмінарешт прийнято з порушенням ст. 2 КАС України" (справа №2а-2006/10/2470, реєстр судових рішень http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/11279348).

Враховуючи, що адмінарешт був незаконним, то підприємець має право отримати публічні вибачення від працівників міліції на підставі ст. 25 Закону "Про міліцію".


Вікторія ДОСКОЧ

Джерело: ВідідО

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: