antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Суд залишив без розгляду побиття журналіста і правозахисника

24/09/10
Херсонський суд залишив без розгляду адміністративну справу стосовно побиття голови Херсонського обласного відділення Комітету виборців України, журналіста газети «Вільний вибір», правозахисника Дементія БЄЛОГО.

Як повідомив кореспонденту УНІАН сам Д.БЄЛИЙ, вчора, 22 вересня, суддя Суворовського райсуду Херсона Дмитро КОРЕЦЬКИЙ, вивчивши надані суду Суворовським райвідділом міліції адмінпротокол та інші матеріали стосовно бійки у театрі за участі Д.БЄЛОГО і підприємця Віктора ШЕВЧУКА під час публічного заслуховування звіту мера Херсона Володимира САЛЬДО 14 вересня, залишив цю справу без розгляду через те, що працівники міліції пропустили процесуальні строки подання до суду вказаних матеріалів.

«Суддя зауважив, що міліція мала протягом доби з моменту складання протоколу доставити матеріали і мене, як особу, на яку складено адмінпротокол, до суду. Цього виконано не було. Подальша доля цього протоколу мені не відома. Суддя також додав, що у міліції є місяць з моменту складення протоколу на певні дії щодо його розгляду судом, тому історія з протоколом на мене ще не завершилася», - сказав Д.БЄЛИЙ.

Також правозахисник висловив здивування методами роботи працівників Суворовського райвідділу міліції у зв’язку з тим, що до вчорашнього засідання суду ні він особисто, ні його адвокат не змогли ознайомитися з самим протоколом та іншими матеріалами вказаної справи.

Крім того, Д.БЄЛИЙ повідомив, що вже звернувся до прокурора області із заявою стосовно перешкоджань його професійної діяльності під час заслуховування звіту мера Херсона.

За словами Д.БЄЛОГО, на прес-конференції 21 вересня він попросив пробачення у підприємця В.ШЕВЧУКА, але винним себе у виникненні інциденту він не вважає і переконаний, що вся відповідальність за погану організацію і перешкоджання місцевим політикам та журналістам почути звіт лежить на міському голові Херсона.

Як повідомлялось, 14 вересня, коли мер Херсона В.САЛЬДО звітував перед громадою в обласному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша, сталася бійка, у якій брали участь і постраждали Д.БЄЛИЙ та В.ШЕВЧУК. Після бійки обидва були госпіталізовані.

На Д.БЄЛОГО було складено адміністративний протокол за ст.173 Кодексу України про адміністративні порушення (хуліганство).

Пізніше прес-служба обласної прокуратури повідомила, що 15 вересня виконуючим обов’язки прокурора Суворовського району м. Херсона за фактом заподіяння Д.БЄЛОМУ легких тілесних ушкоджень у приміщенні театру порушено кримінальну справу за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу України.

На захист журналіста виступили вітчизняні та закордонні правозахисні та журналістські організації.


Джерело: УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: