antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Андрей Семидидько: Ажиотаж вокруг ЖК «Чайка» - это не «корпоративный конфликт между партнерами», а использование рейдерских схем в попытке перехватить управление компанией
Андрей Семидидько: Ажиотаж вокруг ЖК «Чайка» - это не «корпоративный конфликт между партнерами», а использование рейдерских схем в попытке перехватить управление компанией
Не так давно в СМИ появилась информация о попытке блокировки счетов «ОМОКС» (или даже об их аресте) и это не на шутку взволновало частных инвесторов «Чайки».

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Світовий банк дає Україні 3 мільярди кредиту

26/11/08
Україна підписала зі Світовим банком угоду про виділення кредиту в розмірі 3 млрд. грн. на 30 років для покриття дефіциту держбюджету.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на засіданні Кабміну повідомила прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО.

«Сьогодні підписано угоду зі Світовим банком на залучення на 30 років 3 млрд. грн. для покриття планового дефіциту бюджету і це найкраще запозичення з тих, які брали уряди для покриття дефіциту держбюджету, оскільки вартість цих грошей до 5% річних і на 30 років», - сказала вона.

Прем`єр відзначила, що таким чином можна вважати, що дефіцит держбюджету «закривається нормально» і співпраця зі Світовим банком відбувається успішно.

«Це стабілізує бюджетну політику, стабілізує фінансування витрат бюджету і дає змогу виконати ту частину закону про бюджет, яка передбачає покриття дефіциту і фінансування за рахунок цього витрат», - відзначила вона.

Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що умовою надання кредиту було ухвалення закону про держзакупівлі.

«Ми прийняли з вами постанову на позачерговому засіданні уряду (про проведення держзакупівель – УНІАН), і зараз, як результат, ми змогли закінчити цей процес (переговорів з СБ), і одержати кредит», - відзначила вона.

Нагадаємо, 13 листопада директор Світового банку по Україні, Білорусі і Молдові Мартін РАЙЗЕР під час зустрічі з прем`єр-міністром Ю.ТИМОШЕНКО заявив, що СБ готовий активізувати співпрацю з Україною, зокрема для нормалізації ситуації в банківській сфері.

«Наша стратегія з Україною передбачає приблизно 1 млрд. дол. США на рік і ми попросили ще додаткові ресурси, аби покрити проблеми банківського сектора», - заявив М.РАЙЗЕР.

За його словами, важливо й те, щоб розширення співпраці України і СБ відбувалося не тільки з метою протистояти кризі, а й для реалізації проектів, що дають змогу укріпити економіку України і сприяти її розвиткові.

Зі свого боку Ю.ТИМОШЕНКО заявила про прагнення України активізувати співпрацю з СБ.

За її словами, починаючи з 1992 року, СБ надав Україні у вигляді інвестицій і підтримки бюджету 5 млрд. дол.

Відзначимо, Міжнародний валютний фонд схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту в обсягу 16,43 млрд. доларів США з метою укріпити довіру у фінансовому секторі і допомогти економіці країни, що постраждала в результаті світової фінансової кризи. Програма розрахована на два роки. Національний банк вже одержав перший транш кредиту МВФ у розмірі 4,5 млрд. доларів для підтримки стабільності національної валюти і рекапіталізації банків.

18 листопада перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр ШЛАПАК заявив, що Світовий банк і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) можуть взяти участь у формуванні Стабілізаційного фонду.

Він відзначив, що згідно із законодавством, джерелами формування Стабфонду можуть виступати як кошти від приватизації і розміщення цінних паперів, так і кошти зовнішнього фінансування.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: