antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Світовий банк дає Україні 3 мільярди кредиту

26/11/08
Україна підписала зі Світовим банком угоду про виділення кредиту в розмірі 3 млрд. грн. на 30 років для покриття дефіциту держбюджету.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на засіданні Кабміну повідомила прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО.

«Сьогодні підписано угоду зі Світовим банком на залучення на 30 років 3 млрд. грн. для покриття планового дефіциту бюджету і це найкраще запозичення з тих, які брали уряди для покриття дефіциту держбюджету, оскільки вартість цих грошей до 5% річних і на 30 років», - сказала вона.

Прем`єр відзначила, що таким чином можна вважати, що дефіцит держбюджету «закривається нормально» і співпраця зі Світовим банком відбувається успішно.

«Це стабілізує бюджетну політику, стабілізує фінансування витрат бюджету і дає змогу виконати ту частину закону про бюджет, яка передбачає покриття дефіциту і фінансування за рахунок цього витрат», - відзначила вона.

Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що умовою надання кредиту було ухвалення закону про держзакупівлі.

«Ми прийняли з вами постанову на позачерговому засіданні уряду (про проведення держзакупівель – УНІАН), і зараз, як результат, ми змогли закінчити цей процес (переговорів з СБ), і одержати кредит», - відзначила вона.

Нагадаємо, 13 листопада директор Світового банку по Україні, Білорусі і Молдові Мартін РАЙЗЕР під час зустрічі з прем`єр-міністром Ю.ТИМОШЕНКО заявив, що СБ готовий активізувати співпрацю з Україною, зокрема для нормалізації ситуації в банківській сфері.

«Наша стратегія з Україною передбачає приблизно 1 млрд. дол. США на рік і ми попросили ще додаткові ресурси, аби покрити проблеми банківського сектора», - заявив М.РАЙЗЕР.

За його словами, важливо й те, щоб розширення співпраці України і СБ відбувалося не тільки з метою протистояти кризі, а й для реалізації проектів, що дають змогу укріпити економіку України і сприяти її розвиткові.

Зі свого боку Ю.ТИМОШЕНКО заявила про прагнення України активізувати співпрацю з СБ.

За її словами, починаючи з 1992 року, СБ надав Україні у вигляді інвестицій і підтримки бюджету 5 млрд. дол.

Відзначимо, Міжнародний валютний фонд схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту в обсягу 16,43 млрд. доларів США з метою укріпити довіру у фінансовому секторі і допомогти економіці країни, що постраждала в результаті світової фінансової кризи. Програма розрахована на два роки. Національний банк вже одержав перший транш кредиту МВФ у розмірі 4,5 млрд. доларів для підтримки стабільності національної валюти і рекапіталізації банків.

18 листопада перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр ШЛАПАК заявив, що Світовий банк і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) можуть взяти участь у формуванні Стабілізаційного фонду.

Він відзначив, що згідно із законодавством, джерелами формування Стабфонду можуть виступати як кошти від приватизації і розміщення цінних паперів, так і кошти зовнішнього фінансування.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: