antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Свято праці для рейдерів

13/05/09
У ніч з 1 на 2 травня, коли всі трудящі вже сховали свої транспаранти й мирно спали, «ударною» працею відзначилася група рейдерів, що силкувалася захопити об’єкти ТОВ «Трудовий колектив Балаклавського судноремонтного заводу «Металіст».
 
Останній, до речі, знаходиться у сфері управління Міноборони України. За словами директора організації Владислава Голубовського, 15 людей у формі двічі намагалися захопити об’єкти підприємства, аби взяти їх під свій контроль, але завдяки активному опору охоронців заводу їм це не вдалося. Втім чужинці все ж змогли проникнути до одного з приміщень поза територією товариства й зачинитися там. Керівництво «Металіста» відразу ж звернулося по допомогу до місцевої міліції.

«Коли правоохоронці прибули на місце пригоди, то побачили працівників приватного охоронного агентства, які намагалися захопити об’єкти заводу, – розповідає начальник Балаклавського райвідділу міліції Севастополя Олександр Карякін. – Запримітивши людей у формі, нападники одразу звільнили приміщення. Нині завод опечатаний та знаходиться під охороною міліції. За вказаним інцидентом проводиться перевірка».

Нагадаємо, що вперше рейдерські атаки на підприємство було здійснено ще 2005 року. У 2003-му «Металіст» об’єднали з Феодосійським судомеханічним заводом, який мав великі борги перед партнерами та працівниками. Для погашення заборгованостей майно «Металіста» було передано комерційним структурам. Але Вищий господарський суд України зупинив передачу майна та відмінив мирові угоди між Феодосійським заводом і його кредиторами. Остаточну крапку у справі поставив Верховний Суд України, який відмінив об’єднання підприємств і зобов’язав привести сторони у початковий майновий стан. За законом це рішення кінцеве оскарженню і не підлягає, але товариству й досі не дають спокою…
Версія для друку


Джерело: Іменем Закону
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: