antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Так ось чий собака заритий!

17/11/09
Як уже повідомляла «УМ», у Дніпропетровську зчинився неабиякий переполох з приводу несанкціонованого поховання донедавна невідомого собаки поруч із пам’ятником студентам, загиблим у роки війни. Ректор Дніпропетровського національного університету Микола Поляков звертається з цього приводу до всіх можливих інстанцій, але ні від кого нічого домогтися не може. Незважаючи на те, що собачу могилу поруч із пам’ятником загиблим студентам називає глумом над пам’яттю загиблих.

А от щодо господаря гучно похованого пса лише тепер піднято завісу секретності. І зробила це міжнародна громадська організація «Інститут україніки». Саме вона офіційно розповсюдила інформацію про те, що надгробок спорудив своєму улюбленцю відомий підприємець Геннадій Корбан, партнер нещодавно вбитого бізнесмена В’ячеслава Брагінського.

Пан Корбан зачепив «україністів» за живе навіть не собакою. Справа в тому, що вони ще навесні задумали встановити меморіальну дошку відомому архітектору Дмитру Скоробогатову (1863—1938). За його проектами збудовано велику кількість навчальних, торговельних, громадських будівель, деякі з яких прикрашають Дніпропетровськ дотепер. Але тут, що називається, найшла коса на камінь. Виявилося, у будинку по вулиці Центральній, 14, де народився та жив Скоробогатов, нині господарює Корбан, який не погоджується на встановлення меморіальної дошки. Адже в планах бізнесмена – зведення на цьому місці чергового торговельно–розважального комплексу. Тож «Інститут україніки» вирішив боротися з упертим підприємцем усіма можливими методами, зокрема й викриттям його причетності до спорудження скандального надгробка.

Водночас Інститут україніки збирає підписи городян, аби заручитися їхньою підтримкою щодо встановленя меморіальної дошки архітектору Скоробагатову.


Сергій ДОВГАЛЬ

Джерело: Україна Молода  

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: