antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


«Таврія» знову на дистанції

02/12/09
Після гучних скандальних подій Новокаховська агрофірма з виробництва коньяку повернулася під контроль Дніпропетровської корпорації «Логос». Із власних джерел «УМ» вдалося дізнатися, що наприкінці листопада банк «Південний» повернув контрольний пакет акцій (56%) представникам Першого національного виноробного холдингу. А ось екс–директор підприємства Олександр Сидоренко, який контролював 25 відсотків акцій, свою частку в бізнесі продав безповоротно за кілька мільйонів доларів. Таким чином, завершився найгучніший за останній рік конфлікт в алкогольному бізнесі, про який неодноразово писала наша газета.
Поки двоє чубились...

Як розповів «УМ» президент корпорації «Логос» Валерій Шамотій, 15 вересня 2009 року акції «АПФ «Таврія» були передані мажоритарним власником на зберігання одеському банку «Південний» з єдиною метою: нейтралізувати нездоровий ажіотаж, що виник навколо підприємства у серпні–вересні 2009 року і ставив під загрозу подальше повноцінне існування АПФ «Таврія». «Ми як були найбільшими акціонерами «Таврії», так ними і залишилися. Банк «Південний» як основний кредитор нашого підприємства є стратегічним партнером корпорації «Логос», — пояснив Валерій Шамотій. — У керівництва банку є першочергове право викупу решти акцій ВАТ АПФ «Таврія». При цьому пакет акцій міноритарних акціонерів залишився на зберіганні в банку».

Нагадаємо, у вересні цього року екс–директор «Таврії» Олександр Сидоренко звинуватив корпорацію «Логос» у свідомому доведенні підприємства до банкрутства і відмовився підкорятися волі основних власників агрофірми. Він активно агітував робітників коньячного заводу за себе, обіцяючи їм істотне поліпшення життя у випадку, якщо вони стануть на його бік. З липня по вересень працівники заводу блокували вхід на завод, раз по раз зриваючи засідання наглядової ради. Врешті–решт, представники фірми «Логос» зважилися на захоплення власного підприємства, яке стало некерованим через постійні конфлікти. В результаті штурму постраждало близько 50 людей як з одного, так і з іншого боку. Майже цілком було зруйновано перший поверх адмінбудівлі агрофірми, розбито офісне обладнання та оргтехніку на загальну суму понад 500 тисяч гривень. Більш як 180 учасників побоїща затримали правоохоронці, а репутація «Таврії» досить серйозно постраждала. Питанням розгляду подробиць подій тієї ночі зайнялися правоохоронні органи. Протягом двох тижнів і директор Олександр Сидоренко, і його роботодавець та опонент Валерій Шамотій справно ходили на допити у прокуратуру. За цей час обидві сторони встигли вилити один на одного не одне відро компромату. Справа все більше й більше заходила у глухий кут. Вихід із конфліктної ситуації запропонував головний кредитор корпорації «Логос» — банк «Південний», який просто скупив акції в обох воюючих між собою сторін. А весь розгляд завершився банальним виписуванням штрафів за завданий матеріальний збиток і майже символічним покаранням для людей кампанії «Логос», які взяли участь у збройному захопленні підприємства.
Відвоювати втрачені позиції

На даний час виконуючим обов’язки директора АПФ «Таврія» призначено Віталія Кошелевіча. Раніше він обіймав посаду директора підприємства первинного виноробства ТОВ «Качинський +», що входить до холдингу. Дистрибуцією і просуванням продукції «Таврії» тепер займатиметься «Маркет Груп». Перед підприємством стоїть непросте завдання — повернути позицію лідера ринку, якою воно через корпоративний конфлікт поступилося Одеському коньячному заводу (ТМ «Шустов»). Через тривалий конфлікт обсяг виробництва продукції на агрофірмі «Таврія» за 10 місяців поточного року знизився на 24,7 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На думку економічних експертів, щоб відновити втрачені позиції лідера, заводу доведеться знизити ціни на продукіцю. Вже з 2010 року продукцію «Таврії» активно продаватимуть у Російській Федерації. Домовленості про це досягнули під час ділового візиту до Нової Каховки генерального консула РФ у місті Одеса Олександра Грачова.

А ТИМ ЧАСОМ...

Учора близько 6–ї години ранку було скоєно збройний напад на начальника зміни служби охорони ВАТ «Запоріжсталь», повідомляє Головне управління міліції у Запорізькій області. За інформацією правоохоронців, на вулиці Українській невідомий розрядив обойму травматичного пістолета у чоловіка, після чого завдав йому кілька ножових поранень. У міліції також вважають, що злочин скоєно не з корисливих мотивів, оскільки нічого з речей загиблого викрадено не було. Наразі порушено кримінальну справу. Триває слідство.

ДОВІДКА «УМ»


У цьому році коньячний завод «Таврія» відзначив 120–річчя з моменту заснування виноробами з Франції, Швейцарії та Німеччини — Луї Гехлером, Юлієм Маєром та Жаном Жатоном. Протягом кількох останніх років продукція «Таврії» займала перше місце за обсягом продажів в Україні. На неї припадала кожна четверта в нашій державі продана пляшка коньяку.

Із 1970 року продукція «ВАТ АПФ «Таврія» отримала на міжнародних дегустаційних конкурсах і виставках 89 золотих, 84 срібних, 35 бронзових медалі, а також чотири спеціальні нагороди «Зірка Продекспо» і шість Гран–прі. Найбільш цінною нагородою для «Таврії» за 120 років її існування залишається визнання на найпрестижнішому світовому дегустаційному конкурсі International Wine & Spirit Challenge в Лондоні у 2008 році. Тоді колекційний коньяк «Асканія» першим і на даний момент єдиним серед українських коньяків був відзначений експертним журі конкурсу.


Ірина КИРПА

Джерело: Україна Молода

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: