antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ТЕРМІНОВО! Рейдери захопили Фонд боротьби з ВІЛ/СНІД

17/10/08
Сьогодні Клуб «Еней» зазнав рейдерської атаки. О 14 годині в приміщення, розташоване в кутовій будівлі за адресою пров. Михайлівський/пров. Т. Шевченка 21/13-В, увірвалися невідомі.

Кількох співробітників Клубу зачинили в приміщенні, решту, в тому числі і керівництво "Енею", в офіс не пускають.

За словами юриста Клубу Івана Барзиловського, у січні 2007 року КП «Житлоспецексплуатація» звернулося в Господарський суд Києва щодо припинення договору оренди приміщення. Суд виніс ухвалу – припинити дію договору оренди та зобов’язати громадську організацію виїхати з приміщення.

Юристи Клубу «Еней» звернулися у Шевченківський райсуд. Той своїм рішенням призупинив ухвалу про виселення. Пізніше ухвалу взагалі було скасовано і громадській організації дозволили перебувати в приміщенні.

Проте, Київрада прийняла рішення про припинення договору оренди та виставлення приміщення на конкурс. Конкурс було проведено і виграла його комерційна організація, яка запропонувала сплачувати по 250 грн. за квадратний метр орендованого приміщення. Громадська організація, звісно, такого запропонувати не змогла.

29 жовтня відбудеться судове засідання, на якому, - сподіваються в клубі «Еней» - буде скасовано рішення Київради. Утім, комунальники, здається, вирішили не чекати судової ухвали, а прийшли силою відбирати майно. Фактично зайнялися рейдерством.

Вони продемонстрували постанову про виселення від 10 жовтня, яку нібито отримував Клуб (насправді ж ніякої постанови Клуб не отримував, - кажуть його працівники), і силоміць зайшли в приміщення.

Юрист Клубу Іван Барзиловський упевнений, «Еней» - перша ластівка. У цьому ж триповерховому приміщенні розташовані ще 12 громадських та інших організацій. Усі вони можуть підпасти під такі самі дії з боку КП «Житлоспецексплуатація». Усе робиться, вочевидь, на користь компанії, яка виграла конкурс на оренду приміщення, - припускає Іван Барзиловський.

Громадська організація «Клуб «Еней» займається питаннями боротьби з наркоманією, профілактикою ВІЛ/СНІДУ в Україні.

ВІДЕО


Наталія Ренгевич,

Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: