antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ТЕРМІНОВО! Рейдери захопили Фонд боротьби з ВІЛ/СНІД

17/10/08
Сьогодні Клуб «Еней» зазнав рейдерської атаки. О 14 годині в приміщення, розташоване в кутовій будівлі за адресою пров. Михайлівський/пров. Т. Шевченка 21/13-В, увірвалися невідомі.

Кількох співробітників Клубу зачинили в приміщенні, решту, в тому числі і керівництво "Енею", в офіс не пускають.

За словами юриста Клубу Івана Барзиловського, у січні 2007 року КП «Житлоспецексплуатація» звернулося в Господарський суд Києва щодо припинення договору оренди приміщення. Суд виніс ухвалу – припинити дію договору оренди та зобов’язати громадську організацію виїхати з приміщення.

Юристи Клубу «Еней» звернулися у Шевченківський райсуд. Той своїм рішенням призупинив ухвалу про виселення. Пізніше ухвалу взагалі було скасовано і громадській організації дозволили перебувати в приміщенні.

Проте, Київрада прийняла рішення про припинення договору оренди та виставлення приміщення на конкурс. Конкурс було проведено і виграла його комерційна організація, яка запропонувала сплачувати по 250 грн. за квадратний метр орендованого приміщення. Громадська організація, звісно, такого запропонувати не змогла.

29 жовтня відбудеться судове засідання, на якому, - сподіваються в клубі «Еней» - буде скасовано рішення Київради. Утім, комунальники, здається, вирішили не чекати судової ухвали, а прийшли силою відбирати майно. Фактично зайнялися рейдерством.

Вони продемонстрували постанову про виселення від 10 жовтня, яку нібито отримував Клуб (насправді ж ніякої постанови Клуб не отримував, - кажуть його працівники), і силоміць зайшли в приміщення.

Юрист Клубу Іван Барзиловський упевнений, «Еней» - перша ластівка. У цьому ж триповерховому приміщенні розташовані ще 12 громадських та інших організацій. Усі вони можуть підпасти під такі самі дії з боку КП «Житлоспецексплуатація». Усе робиться, вочевидь, на користь компанії, яка виграла конкурс на оренду приміщення, - припускає Іван Барзиловський.

Громадська організація «Клуб «Еней» займається питаннями боротьби з наркоманією, профілактикою ВІЛ/СНІДУ в Україні.

ВІДЕО


Наталія Ренгевич,

Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: