antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Тимошенко не залишила ідею про газ на чорноморському шельфі

26/11/08
Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО доручила розробити Державну програму з питань розробки перспективних газових родовищ на шельфі Чорного моря.

Як повідомили УНІАН в Управлінні інформації Секретаріату Кабінету Міністрів України, таке доручення прем`єр сформувала під час наради щодо інфраструктурних проектів в енергетичній галузі.

“Я просила б, аби ми почали робити один масштабний проект, включаючи весь шельф, включаючи всі складові розвідки, видобутку», - заявила Ю.ТИМОШЕНКО, відзначивши необхідність розробки відповідної держпрограми, в якій мають бути визначені джерела фінансування, причому, для реалізації програми повинні залучатися довгострокові кредити світових фінансових організацій.

Ю.ТИМОШЕНКО доручила підготувати відповідний проект розпорядження уряду, в якому будуть передбачені терміни початку робіт з видобутку газу на шельфі Чорного моря і визначено перелік відповідальних осіб за підготовку такої роботи.

“Вважаю, що це один з перспективних напрямів, який повинен забезпечувати країну, зокрема й додатковими обсягами природного газу, якого сьогодні в країні не вистачає”, - заявила Ю.ТИМОШЕНКО.

Як повідомляв УНІАН, НАК «Нафтогаз України» сьогодні, 25 листопада, звернувся до уряду з проханням передбачити в держбюджеті три млрд. грн. на облаштування Одеського і Безіменного газових і Суботинського нафтового родовищ на шельфі Чорного моря.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: