antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Тимошенко не залишила ідею про газ на чорноморському шельфі

26/11/08
Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО доручила розробити Державну програму з питань розробки перспективних газових родовищ на шельфі Чорного моря.

Як повідомили УНІАН в Управлінні інформації Секретаріату Кабінету Міністрів України, таке доручення прем`єр сформувала під час наради щодо інфраструктурних проектів в енергетичній галузі.

“Я просила б, аби ми почали робити один масштабний проект, включаючи весь шельф, включаючи всі складові розвідки, видобутку», - заявила Ю.ТИМОШЕНКО, відзначивши необхідність розробки відповідної держпрограми, в якій мають бути визначені джерела фінансування, причому, для реалізації програми повинні залучатися довгострокові кредити світових фінансових організацій.

Ю.ТИМОШЕНКО доручила підготувати відповідний проект розпорядження уряду, в якому будуть передбачені терміни початку робіт з видобутку газу на шельфі Чорного моря і визначено перелік відповідальних осіб за підготовку такої роботи.

“Вважаю, що це один з перспективних напрямів, який повинен забезпечувати країну, зокрема й додатковими обсягами природного газу, якого сьогодні в країні не вистачає”, - заявила Ю.ТИМОШЕНКО.

Як повідомляв УНІАН, НАК «Нафтогаз України» сьогодні, 25 листопада, звернувся до уряду з проханням передбачити в держбюджеті три млрд. грн. на облаштування Одеського і Безіменного газових і Суботинського нафтового родовищ на шельфі Чорного моря.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: