antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Тираспольський «Електромаш» знову атакують рейдери з україни

18/12/08
Науково-виробниче підприємство ЗАТ «Електромаш» (м. Тирасполь) є колективним членом Антирейдерського союзу підприємців України, якому АСПУ неодноразово допомагало в складних ситуаціях, пов’язаних із рейдерськими атаками.

Цього разу «Електромаш» звернувся до Союзу із проханням захистити від рейдерів базу відпочинку підприємства, що знаходиться у Білгород-Дністровському районі Одеської області. На базі щороку оздоровлюються більше двох тисяч чоловік – співробітники підприємства, їхні родини.

До історії конфлікту: у 2005 році з метою забезпечення господарської діяльності в межах законодавства України було створено Україно-Молдавське підприємство ТОВ «Електромаш». Частка ЗАТ «Електромаш» в уставному капіталі складає 99, 7%. В якості іноземних інвестицій новоствореному підприємству було передано частину будівель та споруд бази відпочинку тираспольського підприємства.

Згодом власне на тираспольське підприємство в складі ТОВ почалися рейдерські атаки – з метою збанкрутити «Електромаш». Керував цими діями один з керівників ТОВ «Електромаш» - Євген Сусловський, який разом із керівником ТОВ «Рубін» (м. Дніпропетровськ)Андрієм Каляєвим уклали договір про постачання товарів на суму 4 749 000, спрямований на спричинення збитків тираспольському підприємству.

Крім цього, рейдери з порушенням законодавства України уклали мирову угоду, згідно з якою ТОВ УМ «Електромаш» за рахунок сплати штучно створеного боргу  передає у власність ТОВ «Медична техніка та фармакологія» (м. Дніпропетровськ) будівлі та споруди бази відпочинку підприємства. Все це відбувалося таємно, без повідомлення керівництва ЗАТ «Елекромаш».

Після цього рейдери двічі намагалися захватити базу відпочинку - спочатку 22 березня, потім 8 жовтня цього року. Прикрим є те, що в рейдерському захваті приймали участь українські правоохоронці, співробітники Білгород-Дністровського міськрайсуду, господарстьких судів Одеської, Херсонської, Дніпропетровської області, а також судів Києва.

Антирейдеський союз підприємців України залишає за собою право на проведення заходів суспільного характеру, які привернуть увагу громадськості України до цієї справи до злочинних дій окремих представників українського судочинства  та прийняття суддями неправосудних рішень.


antiraider.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: