antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Томенко: В Україні ДПА отримає більші повноваження, ніж НКВД

18/06/10
Вочевидь, в Україні буде створена поліцейська держава. Податкова інспекція отримує такий перелік повноважень, якого не мали ні ЧК, ні НКВД разом взяті, – заявив 18 червня під час брифінгу заступник голови Верховної Ради України Микола Томенкj, коментуючи законопроект Податкового кодексу України, запропонований урядом.

Він наголосив, що податкова інспекція, якщо такий документ буде прийнято, матиме змогу застосовувати у своїй роботі такі методи, як економічний аналіз, спостереження, метод аналогії.

"Уявіть собі, сидить податковий інспектор і методом спостереження визначає, чи ви сплачуєте податки", – сказав він. Також обурило Томенка те, що за доносом податкова матиме право проводити найрізноманітніші перевірки. Він наголосив, що не пам’ятає такої зневаги до людей, щоб з перевіркою могли прийти вночі додому на підставі самого лише доносу.

"Знаю, що громадські організації готуються до адекватної реакції", – сказав Томенка.

Микола Томенко також додав: "Те, що поставили пам’ятник Сталіну, – поганий знак" і додав, що запропонований до розгляду проект Податкового кодексу – це повернення до сталінізму.

"Ми не допустимо ухвалення кодексу в такій редакції! Також є багато претензій до податків. Вперше за останні 10 років ліквідовано пільги на книговидання, натомість не платитимуть податки ті, хто має п’ятизірковий готель і косметологічний бізнес. Таке враження, що це в уряді писали під своїх дружин", – сказав Микола Томенко.


Джерело:
ZAXID.NET

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: