antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Три фальшиві акціонерні товариства «прокрутили» $8 млрд.

04/11/08
Підрозділи податкової міліції викрили у Києві низку фірм, які займались широкомасштабними аферами на ринку цінних паперів та фондовому ринку. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі Головного управління податкової міліції ДПА України.

У Києві податківці викрили три акціонерні товариства, які були зареєстровані на підставних осіб та фактично були фіктивними, оскільки господарської діяльності не вели. Вони були створені для випуску „технічних” акцій, за допомогою яких мінімізували податкові зобов’язання, виводили валютні кошти за межі України та легалізували доходи, одержані злочинним шляхом. Обсяги операцій, проведених з акціями цих фірм, складали понад 8 млрд. грн.

«Аби припинити подальшу злочинну діяльність з використанням акцій фіктивних підприємств та відшкодувати завдані державі збитки, на цінні папери товариств номінальною вартістю понад 28,5 млн. грн. було накладено арешт», – відзначили у прес-службі.


Джерело:
proUA
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: