antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Турчинов знайшов ще одного претендента на українські газ та нафту

07/11/08
Кувейтська міжнародна нафтогазова компанія Global Oil готова інвестувати в енергетичні та нафто- і газорозвідувальні проекти в Україні близько 200 мільйонів доларів.

Таку готовність висловив президент компанії Global Oil Мохамед Абдул Ваахаб ХОРШИД 6 листопада під час зустрічі з першим віце-прем’єр-міністром України Олександром ТУРЧИНОВИМ, повідомляє прес-служба першого віце-прем`єра.

На зустрічі сторони обговорили перспективи інвестиційної діяльності компанії Global Oil в Україні в енергетичній сфері.

Говорячи про перспективи взаємного співробітництва, О.ТУРЧИНОВ наголосив, що Україна зацікавлена у розвитку відносин з країнами Близького Сходу. “Уряд все робить для того, щоб забезпечити сприятливий інвестиційний клімат в країні”, - сказав перший віце-прем’єр-міністр.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: