antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Черкасах заарештовано Голову громадського об’єднання ДНД.

19/07/10
До нас звернулися з проханням допомогти.

Нижче – лист від членів громадського об’єднання ДНД з описом ситуації.

Володимир Володимирович Стадник - голова громадського об’єднання ДНД, Черкаська область. Два роки працював з ошуканими вкладниками кредитних спілок (діти війни, інваліди, пенсіонери). У травні здійснює запит стосовно проведення громадської експертизи у питанні вкладників на облдержадміністрацію та на міліцію в Черкаській області, але відповіді не було.

8.07.2010 голова ДНД Стадник В.В. подає позов в адмінсуд про оскарження дій Черкаської обласної державної адміністрації. А 10.07.2010 року його закрили в КПЗ та фабрикують кримінальну справу ст. 279 ч.1 - перекриття дороги начебто в квітні місяці. На питання, чому вони раніше не зверталися, міліція каже, що Стадник був у розшуку. Як людина може бути у розшуку, якщо за цей період Стадник спокійно робить запити, зустрічається з вкладниками?

Родичів не допускають. 5 днів його тримали в КПЗ. 15.07.2010, ми добилися того, щоб побачити його. Коли його привели, то він був у синцях і казав, що його дуже катували та що начальник Придніпровської міліції дав наказ, щоб йому ламали руки та били. Стадник вимагав адвоката в перший день, але йому відмовляли. 15.07.2010 адвокат вимагав повезти на судмедекспертизу, але було відмовлено та відвезли в травмпункт, де зафіксували побої на руках, а на голові ні, так як вони це не роблять. Зараз він знаходиться в КПЗ. 20.07.2010 буде суд. Кажуть, що його суддя готує на переведення до СІЗО.IA Antiraider

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: