" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Черкаській області викрили групу "чорних ріелторів"

08/06/10
Мешканців на вулицю, житла - на продаж. Гурт "чорних рієлторів" викрили на Черкащині. Хитрощами, побиттями й погрозами злочинці змушували людей віддавати свої квартири. Роками бандити діяли безкарно, бо мали зв"язки у правоохоронних органах, соціальних службах і нотаріальних конторах.

Міліціянти, турботливі соцпрацівники й просто хороші люди. Такими приходили шахраї до одиноких пенсіонерів і безробітних любителів оковитої. Кому довічний догляд і допомогу обіцяли, кому - переоформити квартири на малолітніх дітей. Всіх потенційних жертв обирали безпомилково.

Ігор Корнєєв, заступник керівника УБОЗ у Черкаській області:

- Они, по материалам наших проверок, выходили на коммунальные службы, на службы, которые имеют отношение на социальные службы, и через них находили будущих потерпевших, и уже благодаря этому совершали свои преступления, отчуждая у них квартиры.

Зі списків мешканців викреслена - на дев"ятому поверсі вже новий власник. У свої 35 Надія лишилася на вулиці з двома дітьми. Її квартиру продали. Коли підписувала папери, була впевнена, що помешкання власним дітям дарує. Безкоштовне оформлення так доречно запропонував чемний незнайомець.

Надія, постраждала:

- Ну, у меня есть такой грех - люблю выпить. И вот меня просто подпаивали. Ну, а потом били, а в этом процессе не помнишь. Меня подымают с утра, ну, спросонок, ну как, тут не разобраться никак, я встаю. "Подписывай". Я говорю: "Так мне нужно почитать". - "Потом почитаешь".

Дітей по родичах відправила, сама в місті лишилася. На вулиці одразу познайомилася з товаришем за нещастям. Його оселю так само забрали. Але байки вже не розповідали: одразу два варіанти на вибір дали.

Микола, постраждалий:

- Закопают в посадке или в карьер выкинут, или квартира - одно из двух. Все.

- Вы отдали квартиру?

- Я согласился, а куда я должен был деваться?

Когось переконували красивими перспективами, когось - стусанами, а декого - перспективами довічного рабства. Своєї мети зловмисники досягали завжди.

Анатолій Воєвода, керівник відділу УБОЗ у Черкаській області:

- Ну, бізнес дуже вигідний. Ми вивчали весь їхній бізнес. Коли документували, то ці особи, фактично, у місті Черкасах - сама убога квартира менше 20-30 тисяч доларів не коштує. У них розходи на одну квартиру виходили десь до однієї тисячі доларів, можна посчитати, які кошти люди мали.

Як на хитрощі люди ловилися - правоохоронці і не дивуються. Свої ораторські здібності затримані демонструють навіть міліціянтам.

Анатолій Воєвода, керівник відділу УБОЗ у Черкаській області:

- Коли з ними, обвинуваченими, спілкувався, вони себе називають як "санітари суспільства". Кажуть, ми суспільству допомагаємо. Наоборот, нам люди повинні бути вдячні за те, що ми їх позбавляємо людей, які зловживають спиртними напоями. Вони, коли з ними розмовляєш, то вони так убедітельно все розказують, що хочется вибачитися і сказати: "Вибачте, ви помилково до нас попали".

На помилковості арешту наполягають усі затримані. Жодних тортур і хитрості. Запевняють, оборудки оформлювали чесно.

Затриманий:

- Я брав у людей доручення, за згодою особистою, без фізичного чи морального впливу, і я оформлював документи.

Та безневинність затриманих спростовують факти. На руках у міліціянтів докази вже за п"ятьма незаконними продажами квартир. За словами правоохоронців, це тільки верхівка айсбергу.

Ігор Корнєєв, заступник керівника УБОЗ у Черкаській області:

- Вообще, по информации, около 30 эпизодов за этой группой. Уже есть дополнительно еще около 5,6 эпизодов. Мы просто работаем в усиленном режиме, и в самые кротчайшие сроки эта группа будет вся задержана, и будет высветлена вся зона их деятельности. Это очень огромный пласт не только в отношении этих преступников, которые арестованы, которые незаконно завладели, а еще пласт людей, которые помогали им.

Правоохоронці запевняють: урешті перед законом відповідатимуть усі спільники. Нині головне - знайти всіх постраждалих. Тож закликають усіх, хто став жертвою цих злочинців, звертатися до міліції.


Інна Дудченко, Наталя Таран, Черкаська область
Джерело: НТН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: