antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Черновецького навіть не збираються знижувати ціну на транспорт

09/12/08
Міська влада навіть не збирається переглядати тарифи на проїзд у комунальному транспорті.

Про це у понеділок заявив заступник мера Віталій Журавський, відповідаючи на питання журналістів про те, що минає 10-денний термін, даний Кабміном на врегулювання тарифів на проїзд.

"Тарифи це прерогатива київської міської влади. Виключно. Це не прерогатива віце-прем"єра чи прем"єра чи кабінету міністрів. Це наша справа. Як визначила Київрада, так воно і буде.  І може переглядати тільки київська міська влада. А вона переглядати зараз не збирається", - сказав Журавський.

Він також наголосив, що першому віце-премєр-міністру варто підіймати економічний блок України, а не перейматися тарифами у Києві.

"Рекомендації множна давати, які завгодно. Я б порекомендував пану Турчинову сконсолідувати роботу Кабінету міністрів і працювати над економічним блоком, бо він провалений у нинішньому уряді. Зайдіть у будь-який магазин, зайдіть на базар, і ви почуєте, що думають про наш уряд. Йому цим треба займатися", - сказав Журавський.

"Я не чув критики інших мерів від Кабміну. Вони вчепилися мертвою хваткою за горло Черновецького. Ну вже ж було. Нічого не вийшло: перевибори показали, що кияни йому (Турчинову) не довіряють", - підсумував заступник мера. 


Джерело:
Українська правда - Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: