antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У державній комісії по цінних паперах і фондовому ринку про заяву В.Бурмаки нічого не знають

15/09/09
Сьогодні, 15 вересня, представники Антирейдерського Союзу підприємців України о 17-й годині прибули до Державної комісій по цінних паперах і фондовому ринку. Як вже повідомлялося, у переддень, 14 вересня, до Генеральної прокуратури України на бланку цього відомства, за підписом члена Комісії В.Бурмаки, надійшла заява щодо імовірних протиправних дій Антирейдерського Союзу.

Метою візиту було з’ясування причин цього подання, яке містило неправдиві відомості та відкриті заклики до заборони громадським організаціям висловлювати свою думку щодо злочинної рейдерської діяльності окремих структур.

Візит був здійснений у часи прийому громадян п. Бурмакою, які визначено розкладом роботи Державної комісій по цінних паперах і фондовому ринку, а саме у третій вівторок місяця, від 16-ї до 18-ї години. На робочому місці п. Бурмака був відсутній. Як повідомила одна із співробітниць, він приймав іспити в якомусь ВНЗ. Його помічник, Сергій Довгаль, теж перебував поза межами установи.

У прес-службі Державної комісій по цінних паперах і фондовому ринку нам повідомили, що про заяву п. Бурмаки дізналися через ЗМІ. Пояснити, чому вона зроблена від імені і на бланку, представники цієї установи не змогли.

У неофіційній розмові працівники висловили припущення, що п. Бурмака останнім часом практично не з’являється на робочому місці, бо поєднує свою посаду із роботою у Міжвідомчій комісії Кабміну. Причиною є закінчення його повноважень, як члена Державної комісій по цінних паперах і фондовому ринку.

Антирейдерський Союз підприємців України продовжує шукати зустрічі з п. Бурмакою з метою з’ясування причин його заяви до Генеральної прокуратури.


Antiraider.ua


Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: