antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У ГПУ веліли прокурорам «не збавляти темпів»

21/05/10
Заступник генерального прокурора України Тетяна КОРНЯКОВА закликає прокурорів Київської області не збавляти темпів у викритті посадовців, які вимагають хабарі за вирішення земельних питань

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила сьогодні на розширеній колегії прокуратури регіону.

«Я хочу сказати прокурорам: темпів в цьому не збавляйте», - сказала Т.КОРНЯКОВА, зауваживши, що впродовж минулого року на Київщині було порушено 8 кримінальних справ стосовно посадових осіб, які отримали хабарі в особливо великих розмірах за сприяння у виділенні земельних ділянок.

Вона нагадала, що в разі, якщо судді виносять завідомо неправосудні рішення у справах, пов’язаних із земельними проблемами, прокурорам треба звертатися до Вищої ради юстиції, яка обов’язково вирішуватиме питання щодо притягнення таких суддів до відповідальності.


Джерело: УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: