antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Києві біля мосту Патона вбили відомого рейдера

14/12/09
Загиблого сьогодні в Києві під час озброєного конфлікту Андрія Зайцева називають колишнім кримінальним авторитетом, членом групи, що займалася рейдерськими захопленнями.

Про це ЛIГАБiзнесIнформ повідомило джерело в правоохоронних органах.

Напад було скоєно в районі мосту Патона, на місці інциденту виявлено автомобіль "Toyota Camry".

Також джерело відзначило, що Зайцева було вбито в результаті кримінальних розборок. Ще одна людина отримала поранення і госпіталізована.

У столичній міліції повідомили, що на місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Водночас, як повідомив УНІАН один із керівників столичного главку міліції, інцидент стався, коли обидва потерпілих виходили із лазні і прямували до свого автомобіля. У цей час до них підійшли двоє невідомих і відкрили вогонь.

За попередніми даними, нападники вели стрільбу із короткоствольної зброї та з обріза рушниці. В результаті загиблий отримав 8 куль, а його товариш – поранення ніг, вірогідно, картеччю.

Також співрозмовник агентства зазначив, що раніше ці особи мали конфлікт із законом.

Порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, в Києві на Набережно-Печерській дорозі внаслідок нападу невідомих із застосуванням вогнепальної зброї одна людина загинула на місці, друга – отримала поранення і госпіталізована.


Джерело: Gazeta.ua

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: