antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Києві убозівці звільнили взятого в полон іноземця

05/05/10
Убозівці звільнили заручника. Жертвою став іноземець. Про викрадення повідомив його товариш. Бранця знайшли на четвертий день. Довелося навіть штурмувати квартиру.

Звільнення заручника тривало кілька секунд. Злочинців нейтралізували миттєво. Одних блокували на східцях. Інших скрутили вже в помешканні. У сусідній кімнаті оперативники знайшли бранця. Чоловік розгубився, адже подумки вже попрощався з життям.

Заручник:

- Сколько вас удерживают?

- Удерживали долго.


Бійці "Соколу" не застосовували зброї. Утім, кажуть, були готові до відчайдушного опору та стрілянини. Звільнений розповів, що його викрали кілька днів тому з власного авта. Спочатку відвезли до Гостомеля. Там його, погрожуючи розправою, змусили підписати боргову розписку.

Олександр Плужник, керівник УБОЗ ГУ міліції м. Києва:

- У потерпевшего были долговые отношения свыше 250 тысяч, он является гражданином Прибалтики и периодически приезжал сюда. В конечном итоге долг увеличился на миллион.

По тому бранця перевезли до Києва, де змусили підписати доручення на його квартиру у середмісті. Що ще вигадали б зловмисники - невідомо. Та стати мільйонерами їм не судилося. Убозівці затримали п"ятьох викрадачів. З"ясували й особи замовників. Припускають, що прибалт - не єдина жертва цього угруповання.

Олександр Плужник, керівник УБОЗ ГУ міліції м. Києва:

- Данное преступление - возможно, оно не единственное. Такого рода занятий фирмы, которая и учредителей заказчика этого преступления, все-таки, опиралась на такие конфликты, связанные с возможными долгами, потому не исключаем возможность, что этот случай был не единичный.

Наразі слідчі порушили кримінальну справу.


Олександр Дем"янчук. Олександр Данилов.
Джерело: НТН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: