antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У кінці січня річні проїзні зникнуть з продажу. Компенсації за придбані проїзні не буде

15/01/09
Річні проїзні на столичний транспорт зникнуть з продажу, якщо буде ухвалено нові тарифи. "Київпастранс" пояснює такі дії турботою про пасажирів.

"Зникнуть з продажу лише річні проїзні. Бо вони дійсні з січня, хто ж захоче їх купувати у лютому, – повідомив Сергій Литвинов, заступник директора КП "Київпастранс". – Тому такі картки продаватимуться до кінця січня. Решта проїзних будуть продаватися за старими цінами. Що ж до відшкодувань тим, хто купив проїзні, то їх не буде".

Київський метрополітен наразі не береться прогнозувати ситуацію. У столичній підземці очікують рішення сесії міськради. Як відомо, опозиційні депутати вважають, що зниження на 30 копійок - замале, вартість проїзду у транспорті повинна становити 1 гривню.


Джерело: proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: