" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Криму майор кришував "чорних" ріелторів

19/07/10
Правоохоронці присікли діяльність злочинної групи, яка впродовж декількох років відбирала квартири у кримчан, повідомляють "Вечерние Вести". "Чорні" рієлтори обманним шляхом заволодівали чужим житлом, а господарів викидали на вулицю або вбивали.

Безкарно діяти бандитам удавалося завдяки допомозі співробітника міліції. Як стало відомо, їх "кришував" заступник начальника кримінального розшуку одного з міських відділів внутрішніх справ Ялти.

Найбільш яскравий епізод "співпраці" міліціонера і шахраїв стався в середині 2005 року. Тоді злочинці звернулися до майора, аби він допоміг упекти за ґрати власника однієї з квартир на вулиці Дзержинського в Ялті. Бандити хотіли, аби цей громадянин через сфальсифіковану справу надовго відправився у місця побавлення волі. А рієлтори тим часом оволоділи би його житлом.

Для здійснення своїх планів зловмисники розробили цілий спектакль. Рано вранці в підземному переході один із аферистів порізав іншому руку ножем, а двоє "свідків" згодом повинні були підтвердити, що це зробив нещасний власник житла. Того ж дня "поранений постраждалий" звернувся в міліцію з приводу нападу. Заяву у нього приймав особисто майор.

У змові брав участь ще один зловмисник, який напередодні під виглядом квартиранта вселився в житло ялтинця. У день "нападу" він підкинув у кімнату господаря ніж зі слідами крові "постраждалого" і його мобільний телефон. Коли докази виявилися в квартирі, туди нагрянула група міліції на чолі із заступником начальника кримінального розшуку.

В ході обшуку були виявлені "докази", а "потерпілий" і "свідки" впізнали власника нерухомістю як грабіжника. Проти нього порушили кримінальну справу за фактом розбійного нападу. Чоловікові належало провести за ґратами довгі роки. А його квартира шляхом махінацій переходила у власність "чорних" рієлторів.

У результаті тривалої розробки вартові правопорядку затримали всю банду. Зараз усі підозрювані свідчать. А проти 35-річного майора міліції прокуратура автономії порушила кримінальні справи за ст. 364 (зловживання владою), ст. 368 (отримання хабара), ст. 366 (службовий підлог) КК України.


Джерело: INTV

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: