antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Криму очікується зростання злочинності

05/12/08
У кримській міліції прогнозують зростання злочинності на півострові через фінансову кризу.

Як передає кореспондент УНІАН, заступник міністра внутрішніх справ України - начальник міліції Криму Микола ІЛЛІЧОВ на нараді в Сімферополі повідомив, що, зокрема, в автономії очікується збільшення числа грабежів.

Так, нападів і грабежів уже зараз зазнають кримські листоноші, які розносять пенсії по домівках. У жовтні-листопаді зафіксовано кілька випадків нападів на листонош і поштові відділення з метою заволодіння грошовими коштами. Крім того, через гроші одну листоношу було вбито.

«З метою заволодіння грошима було вбито листоношу. За підозрою в скоєнні цього злочину затримано місцевого жителя, вилучено речові докази, але, життя листоноші не повернеш», - зазначив М.ІЛЛІЧОВ.

Він вважає, що підприємства «Укрпошти» повинні задуматися про додаткові заходи із забезпечення збереження грошових коштів.

Крім того, зазначив керівник міліції Криму, фінансова нестабільність спричинить зростання злочинів у банківському секторі, призведе до створення численних конвертаційних центрів і фіктивних фірм.

Кризові процеси, зазначає М.ІЛЛІЧОВ, у першу чергу позначаться на молоді. «Прогнозується ускладнення оперативної ситуації в підлітковому середовищі та активізація залучення дорослими дітей у протиправну діяльність: жебрацтво, азартні ігри, проституцію, порнографію, наркоманію та пияцтво - з метою отримання грошей. Також очікується збільшення кількості самовільного залишення навчальних закладів підлітками», - сказав начальник міліції Криму.

На його думку, для попередження негативних проявів у підлітковому середовищі необхідне проведення профілактичної роботи в навчальних закладах усіх рівнів, а місцевим органам влади потрібно надати дітям із малозабезпечених сімей можливість безкоштовно відвідувати гуртки і спортивні секції.

Зростання злочинності в Криму також очікується серед осіб, які повернулися з місць позбавлення волі. «Їх на обліку в органах внутрішніх справ Криму зараз перебуває близько 7,5 тисяч», - сказав М.ІЛЛІЧОВ.

Крім того, зазначив він, певну небезпеку являють нелегали, які працювали на будівництвах у приватних підприємців Криму, - в період фінкризи частина таких нелегалів-будівельників залишилася без роботи й коштів для існування.

Керівник міліції Криму закликав владу автономії та силовиків до співпраці для "попередження виникнення соціальної напруги в суспільстві".


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: