antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Криму очікується зростання злочинності

05/12/08
У кримській міліції прогнозують зростання злочинності на півострові через фінансову кризу.

Як передає кореспондент УНІАН, заступник міністра внутрішніх справ України - начальник міліції Криму Микола ІЛЛІЧОВ на нараді в Сімферополі повідомив, що, зокрема, в автономії очікується збільшення числа грабежів.

Так, нападів і грабежів уже зараз зазнають кримські листоноші, які розносять пенсії по домівках. У жовтні-листопаді зафіксовано кілька випадків нападів на листонош і поштові відділення з метою заволодіння грошовими коштами. Крім того, через гроші одну листоношу було вбито.

«З метою заволодіння грошима було вбито листоношу. За підозрою в скоєнні цього злочину затримано місцевого жителя, вилучено речові докази, але, життя листоноші не повернеш», - зазначив М.ІЛЛІЧОВ.

Він вважає, що підприємства «Укрпошти» повинні задуматися про додаткові заходи із забезпечення збереження грошових коштів.

Крім того, зазначив керівник міліції Криму, фінансова нестабільність спричинить зростання злочинів у банківському секторі, призведе до створення численних конвертаційних центрів і фіктивних фірм.

Кризові процеси, зазначає М.ІЛЛІЧОВ, у першу чергу позначаться на молоді. «Прогнозується ускладнення оперативної ситуації в підлітковому середовищі та активізація залучення дорослими дітей у протиправну діяльність: жебрацтво, азартні ігри, проституцію, порнографію, наркоманію та пияцтво - з метою отримання грошей. Також очікується збільшення кількості самовільного залишення навчальних закладів підлітками», - сказав начальник міліції Криму.

На його думку, для попередження негативних проявів у підлітковому середовищі необхідне проведення профілактичної роботи в навчальних закладах усіх рівнів, а місцевим органам влади потрібно надати дітям із малозабезпечених сімей можливість безкоштовно відвідувати гуртки і спортивні секції.

Зростання злочинності в Криму також очікується серед осіб, які повернулися з місць позбавлення волі. «Їх на обліку в органах внутрішніх справ Криму зараз перебуває близько 7,5 тисяч», - сказав М.ІЛЛІЧОВ.

Крім того, зазначив він, певну небезпеку являють нелегали, які працювали на будівництвах у приватних підприємців Криму, - в період фінкризи частина таких нелегалів-будівельників залишилася без роботи й коштів для існування.

Керівник міліції Криму закликав владу автономії та силовиків до співпраці для "попередження виникнення соціальної напруги в суспільстві".


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: