antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У столиці зведення багатоповерхівки на ул.Наталі Ужвій викликало протистояння

18/08/10
У столиці чергова забудова й чергові розбірки. Кияни знову проти будівельників. Кажуть, спорудження незаконне.

Сергій Кравченко,
представник забудовника:

- 14/21, оце наш будинок. Для того, щоб зменшити конфліктну ситуацію з мешканцями, яка існує. Ми їм навіть гарантійного листа дали, що оцю секцію будувати не будемо. Це дозвіл... це дозвіл, від учора, ми якраз чекали його, щоб отримати і одразу почати будівництво.

Забудовники обурюються: мають усі документи. Тут на вулиці Наталі Ужвій хочуть спорудити двадцятидвоповерховий соціальний будинок. Справа шляхетна. Та місцеві мешканці проти.

Сергій Кравченко,
представник забудовника:

- Молоді люди, які тут існують, затівають бійки з будівельниками. Потім, прокололи колеса у екскаватора, вивели його з ладу, тут на місці його ремонтували, потім на проїжджій частині творили бог знає що з перекриттям руху, розбили вантажну машину, яка везла плити для огорожі, розбили кабіну.

Мешканці кажуть, забудовники м’яко стелять. А насправді, діють поза законом. Жодних громадських слухань ніхто не проводив. Більше тисячі людей проти висотки - як доказ демонструють підписи.

Петро Тивиков,
мешканець м. Києва:

- Якщо у нас тут зібрано1200 підписів, то у них 115, і то, там фігурують представники адміністрації. Ми вважаємо, що тут є сквер, це єдиний зелений клаптик на масиві, і тут нам хочуть збудувати двадцять два поверхи.

Світлана Федорівна,

мешканка м. Києва:

- Дом, вот здесь стоит он, уже наклонён, и там есть трещины, жители жалуются, что есть трещины, уже этот дом укреплять надо. Во-вторых, нам здесь негде даже с детьми погулять, здесь нет скверика, у нас ничего нет... Детскую площадку аннулируют, все зеленые насаждения - то же самое, и солнце закроют даже.

Керівник районної міліції, що прибув на місце, подивився документи, вислухав обидві сторони й поїхав. Після цього й почалося!

Мешканець прилеглого будинку:

- Народ просто не хочет дать закрыть себе воздух. Просто жить хотим и дышать, а нам не дают этого делать.

Люди сидять на бетонних плитах. Кажуть, у жодному разі споруджувати не дадуть. Будівельники теж розходитися по домівках наміру не мають. Мешканці погрожують, що подадуть до суду й там обстоюватимуть свої права.

Марина Борисполець,
кореспондентка:

- Люди кажуть, новому будинку на вулиці Наталі Ужвій в будь-якому разі не бути. Сидітимуть тут до останнього, якщо доведеться - і декілька діб.Марина Борисполець, Ігор Молчанов.
Джерело: НТН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: