antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У суді вирішуватимуть, чи стане «Міськжитлобуд» депутата Київради Дениса Костиржевського другою «Елітою центр»

13/05/10
17 травня у Голосіївському районному суді міста Києва розглядатиметься перша з трьох ініційованих будівельною компанією «Міськжитлобуд», що належить депутату Київради від Блоку Литвина Денису Костржевському, справ по відбору квартир в людей, які придбали їх в забудовника чотири роки тому.

Нагадаємо, що на початку квітня троє мешканців житлового комплексу «Голосієво» повідомили про спробу компанії ТОВ «Міськжитлобуд» через суд відібрати в них квартири.

Вони зазначили, що в своїх позовних заявах підприємство ТОВ «Міськжитлобуд» стверджує, що начебто спочатку договори про участь у будівництві були підписані з офшорною компанією «Сармос лімітед» і лише потім помилково вдруге - з їх теперішніми власниками. Тому, компанія депутата від Блоку Литвина та директора аеропорту «Жуляни» просить суд виправити помилку та відібрати в них помешкання. Натомість пропонує повернути символічну суму, яка щонайменше вдвічі менша ніж та, яку сплачували люди при купівлі, і майже в шість разів менша за ціни аналогічних квартир, що «Міськжитлобуд» сьогодні реалізовує в цьому ж будинку.

«Я відкидаю навіть можливість того, що компанія Костржевського, як вона вказує в своїх позовах до мешканців, припустилася помилки. Скоріше йдеться або про підробку документів, або ж про їх підписання за декілька днів до подачі позову. В іншому випадку які можна знайти пояснення, що ця «помилка» є однотипною в усіх випадках про які нам стало відомо. Як пояснити, що в усіх договорах фігурує одна офшорна компанія «Сармос лімітед» та її представник Андрій Долотій, не дивлячись на те, що договори з нею начебто були укладені в різний час. І як так сталося, що людина, яка підписалася від офшорної кампанії «Сармос лімітед» сьогодні також підписується виконуючим обов’язки директора Міськжитлобуду» - наголосив тоді один з власників квартир Василь Гацько.

Пізніше повідомлялося, що на попередньому слуханні компанія депутата Київради Дениса Костржевського ТОВ «БК «Міськжитлобуд» підтвердила намір забрати квартири.


Джерело: Системний дерибан

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: