antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


У Ющенка також підтримують ідею націоналізації «Промінвестбанку»

17/10/08
Секретаріат президента підтримує ідею про націоналізацію «Промінвестбанку». Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник глави секретаріату Президента Олександр Шлапак, передає кореспондент proUA.

За словами Шлапака, в проекті рішення РНБО, засідання якого відбудеться 20 жовтня, пропонується націоналізувати «Промінвестбанк».
«Я особисто вважаю і більш того, скажу, що ми, як члени робочої групи радимо в цьому проекті документу саме такий шлях із вирішенням долі ПІБ - провести його націоналізацію за допомогою Нацбанку, Кабміну і Ощадбанку», - сказав Шлапак.

«Ми вирішуємо декілька проблем, на мою думку - на професійний менеджмент ми покладаємо поточні проблеми, які є з поточними балансами. А головна проблема, яку ми вирішимо, - це фізичні особи, які стануть тепер вкладниками не ПІБ, а Ощадбанку і вони отримають 100-процентні гарантії держави», - додав Шлапак.

Шлапак відзначив, що попередні консультації і переговори з Нацбанком вже проведені.

На переконання Шлапака, якщо РНБО підтримає ідею націоналізації, то цей процес можна здійснити впродовж 2-3 тижнів.
Нагадаємо, Акціонери «Промівестбанку» виступають проти націоналізації банку.

Рада Національного банку, голова Верховної Ради Арсеній Яценюк виступають за націоналізацію Промінвестбанку.


Джерело: proUA
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: