antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Убирія залишається на свободі

07/07/10
Віце-мер Одеси, який відкрив стрілянину на сміттєзвалищі, залишається на волі. Апеляційний суд Одеської області відмовив прокуратурі у поновленні стосовно Вахтанга Убирії запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Нагадаємо, заступника міського голови Одеси на час досудового слідства відсторонили від виконання обов"язків. 11-го червня він брав участь у конфлікті на міському сміттєзвалищі. Вахтанг Убирія стріляв у повітря і застосував силу до одного з журналістів, присутніх на місці інциденту. За тиждень суд постановив взяти під варту фігуранта розборів на сміттєполігоні. У той самий день Вахтанга Убирію доправили до лікарні з діагнозом інфаркт. Адвокат віце-мера під час зміни запобіжного заходу звертав увагу на тяжкий стан здоров"я підзахисного та його бажання співпрацювати зі слідством. Сам Вахтанг Убирія твердить, що пострілами в повітря він хотів запобігти рейдерському захопленню полігона.


Джерело: 5 канал

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: