antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна не виконала антикорупційні рекомендації

02/12/08
Україна цього тижня бере участь у пленарному засіданні Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO).

На ньому затверджуватимуться оціночні звіти щодо виконання антикорупційних рекомендацій низкою держав, зокрема Росією, Польщею та іншими, передає "Німецька хвиля".

Українські експерти моніторили деякі з цих країн та складали звіти про відповідність їхнього законодавства антикорупційним стандартам Ради Європи.

Серед іншого на пленарному засіданні Групи держав проти корупції буде затверджуватися Програма діяльності GRECO на 2009 рік. Говоритимуть і про Україну.

Ще у вересні Україна мала відповісти GRECO, чи виконала вона рекомендації з протидії корупції, які ця організація надала Україні ще навесні 2007 року.

Щоправда, як зазначає хвиля, похвалитися особливо нічим. Це визнають як посадовці в міністерстві юстиції, яке контролює виконання антикорупційних рекомендацій GRECO, так і експерти.

Вони констатують: мало які рекомендації GRECO виконані. Передусім в Україні не створений дієвий антикорупційний орган. Є інституція уповноваженого уряду з антикорупційної діяльності, але реально вона не працює.

Аналітики переконані: антикорупційний орган міг би ефективно координувати реалізацію державної антикорупційної політики. Однак навіть у такому випадку швидкого подолання корупції в Україні чекати не слід.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: