antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна й Росія обговорять проблеми щодо СОТ

03/10/08
Спірні питання, що виникли в російсько-українських торговельних відносинах у зв"язку з вступом України до Світової організації торгівлі, розгляне спеціально створена двостороння робоча група.

Така домовленість досягнута на переговорах між головами урядів двох країн, повідомила прем"єр-міністр Юлія Тимошенко. "Як захистити внутрішні ринки, забезпечити легальність і підконтрольність експорту й імпорту", - описала вона завдання робочої групи.

Як повідомлялося, голова уряду Росії Володимир Путіни, відкриваючи переговори, повідомив про стурбованість Москви у зв"язку з ризиком реекспорту до Росії товарів на загальну суму понад 5 млрд. дол., завезених до України по зниженим у рамках вступу до СОТ митам.
Тимошенко також підкреслила, що Україна буде й далі сприяти просуванню Росії до СОТ.

Прем"єр також повідомила, що сторони змогли обговорити увесь спектр питань з 11 пріоритетів економічного співробітництва. Зокрема, відзначила вона, знову підтверджена готовність спільно освоювати ринки літаків "Антонова", і отримувати взаємну вигоду.

Голова уряду України наголосила, що наявні різні підходи по окремим політичним і економічним питанням не повинні відображатися на двосторонньому економічному співробітництві.

За словами Тимошенко, досягнуте цього року 54-процентне зростання товарообігу між Україною й Росією гарний цьому приклад.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: