antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна й Росія обговорять проблеми щодо СОТ

03/10/08
Спірні питання, що виникли в російсько-українських торговельних відносинах у зв"язку з вступом України до Світової організації торгівлі, розгляне спеціально створена двостороння робоча група.

Така домовленість досягнута на переговорах між головами урядів двох країн, повідомила прем"єр-міністр Юлія Тимошенко. "Як захистити внутрішні ринки, забезпечити легальність і підконтрольність експорту й імпорту", - описала вона завдання робочої групи.

Як повідомлялося, голова уряду Росії Володимир Путіни, відкриваючи переговори, повідомив про стурбованість Москви у зв"язку з ризиком реекспорту до Росії товарів на загальну суму понад 5 млрд. дол., завезених до України по зниженим у рамках вступу до СОТ митам.
Тимошенко також підкреслила, що Україна буде й далі сприяти просуванню Росії до СОТ.

Прем"єр також повідомила, що сторони змогли обговорити увесь спектр питань з 11 пріоритетів економічного співробітництва. Зокрема, відзначила вона, знову підтверджена готовність спільно освоювати ринки літаків "Антонова", і отримувати взаємну вигоду.

Голова уряду України наголосила, що наявні різні підходи по окремим політичним і економічним питанням не повинні відображатися на двосторонньому економічному співробітництві.

За словами Тимошенко, досягнуте цього року 54-процентне зростання товарообігу між Україною й Росією гарний цьому приклад.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: