antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна й Росія обговорять проблеми щодо СОТ

03/10/08
Спірні питання, що виникли в російсько-українських торговельних відносинах у зв"язку з вступом України до Світової організації торгівлі, розгляне спеціально створена двостороння робоча група.

Така домовленість досягнута на переговорах між головами урядів двох країн, повідомила прем"єр-міністр Юлія Тимошенко. "Як захистити внутрішні ринки, забезпечити легальність і підконтрольність експорту й імпорту", - описала вона завдання робочої групи.

Як повідомлялося, голова уряду Росії Володимир Путіни, відкриваючи переговори, повідомив про стурбованість Москви у зв"язку з ризиком реекспорту до Росії товарів на загальну суму понад 5 млрд. дол., завезених до України по зниженим у рамках вступу до СОТ митам.
Тимошенко також підкреслила, що Україна буде й далі сприяти просуванню Росії до СОТ.

Прем"єр також повідомила, що сторони змогли обговорити увесь спектр питань з 11 пріоритетів економічного співробітництва. Зокрема, відзначила вона, знову підтверджена готовність спільно освоювати ринки літаків "Антонова", і отримувати взаємну вигоду.

Голова уряду України наголосила, що наявні різні підходи по окремим політичним і економічним питанням не повинні відображатися на двосторонньому економічному співробітництві.

За словами Тимошенко, досягнуте цього року 54-процентне зростання товарообігу між Україною й Росією гарний цьому приклад.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: