" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна знаходиться в трійці найбідніших країн Європи.

07/11/08
Такий висновок можна зробити з результатів рейтингу європейських країн, опублікованого виданням Deutsche Welle, пише газета "Дело".

При складанні списку враховувався показник ВВП на душу населення (з урахуванням паритету купівельної спроможності — різниці цін на окремі товари і послуги в різних державах).

Найбагатшою країною Європи став Люксембург. ВВП на душу населення в цій країні складає близько 80 тисяч доларів. Настільки високий показник пов"язаний із присутністю в країні великої кількості іноземних робітників. Вони трудяться на економіку Люксембургу, але в той же час не є його резидентами.

Друге і третє місця серед найблагополучніших країн зайняли Норвегія й Ірландія.

Найбіднішою країною Європи стала Молдова. ВВП на душу населення в цій країні — 2,56 тисячі доларів.

"Це єдина країна у світі, де грошові перекази остарбайтерів складають 35% ВВП — це більше, ніж усі зарплати, держбюджет і весь експорт", — підкреслюють автори рейтингу.

Серед найбідніших опинилися балканські країни, Болгарія, Румунія. Замикає десятку Польща, у якої ВВП на душу населення склав 15,8 тисячі доларів.

Україна не була включена в дослідження Deutsche Welle. Однак раніше Всесвітній банк опублікував, що ВВП на душу населення в Україні складає 6,92 тисячі доларів.

Таким чином, по цьому показнику наша країна — на третьому місці серед найбідніших країн Європи. Україна випередила тільки Молдову й Албанію.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: