" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна знаходиться в трійці найбідніших країн Європи.

07/11/08
Такий висновок можна зробити з результатів рейтингу європейських країн, опублікованого виданням Deutsche Welle, пише газета "Дело".

При складанні списку враховувався показник ВВП на душу населення (з урахуванням паритету купівельної спроможності — різниці цін на окремі товари і послуги в різних державах).

Найбагатшою країною Європи став Люксембург. ВВП на душу населення в цій країні складає близько 80 тисяч доларів. Настільки високий показник пов"язаний із присутністю в країні великої кількості іноземних робітників. Вони трудяться на економіку Люксембургу, але в той же час не є його резидентами.

Друге і третє місця серед найблагополучніших країн зайняли Норвегія й Ірландія.

Найбіднішою країною Європи стала Молдова. ВВП на душу населення в цій країні — 2,56 тисячі доларів.

"Це єдина країна у світі, де грошові перекази остарбайтерів складають 35% ВВП — це більше, ніж усі зарплати, держбюджет і весь експорт", — підкреслюють автори рейтингу.

Серед найбідніших опинилися балканські країни, Болгарія, Румунія. Замикає десятку Польща, у якої ВВП на душу населення склав 15,8 тисячі доларів.

Україна не була включена в дослідження Deutsche Welle. Однак раніше Всесвітній банк опублікував, що ВВП на душу населення в Україні складає 6,92 тисячі доларів.

Таким чином, по цьому показнику наша країна — на третьому місці серед найбідніших країн Європи. Україна випередила тільки Молдову й Албанію.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: