antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Українці витратили на послуги 150 мільярдів

24/11/08
За січень-жовтень 2008 року обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, складав 149,2 млрд.грн., що більше рівня відповідного періоду минулого року в порівнянних цінах на 19,4%.

Про це повідомляє Державний комітет статистики України, який цитує Ліга.net.

Згідно з даними Держкомстату, у середньому одним підприємством були реалізовані послуги на 2 859,6 тис.грн. Значення цього показника було найбільшим на підприємствах Києва, Севастополя й Одеської області (відповідно 10 886,0 тис.грн., 4 418,7 тис.грн. і 3 346,5 тис.грн.).

У жовтні обсяг реалізованих послуг у порівнянні з жовтнем 2007 року збільшився в порівнянних цінах на 7,0% і склав 16,5 млрд.грн.

У структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності в порівнянні з відповідним місяцем 2007 року значних змін не відбулося.

Як і раніш, найбільша питома вага в загальному обсязі реалізованих послуг мали послуги різних видів транспорту, пошти і зв"язку (59,7%).

Більш чверті від загального обсягу реалізованих послуг (27,2%) складали послуги по проведенню операцій з нерухомим майном, оренди, інжиніринга і надання послуг підприємцям.

Частка послуг, реалізованих населенню, зменшилася на 0,9 п.п. і складала 27,1% загального обсягу реалізованих послуг. Найбільша питома вага в структурі послуг, наданих населенню, складали послуги пошти і зв"язку (33,9%), різних видів транспорту (22,4%), діяльності в сфері культури і спорту, відпочинку і розваг (9,1%), операцій з нерухомим майном (8,9%).


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: