antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Українці витратили на послуги 150 мільярдів

24/11/08
За січень-жовтень 2008 року обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, складав 149,2 млрд.грн., що більше рівня відповідного періоду минулого року в порівнянних цінах на 19,4%.

Про це повідомляє Державний комітет статистики України, який цитує Ліга.net.

Згідно з даними Держкомстату, у середньому одним підприємством були реалізовані послуги на 2 859,6 тис.грн. Значення цього показника було найбільшим на підприємствах Києва, Севастополя й Одеської області (відповідно 10 886,0 тис.грн., 4 418,7 тис.грн. і 3 346,5 тис.грн.).

У жовтні обсяг реалізованих послуг у порівнянні з жовтнем 2007 року збільшився в порівнянних цінах на 7,0% і склав 16,5 млрд.грн.

У структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності в порівнянні з відповідним місяцем 2007 року значних змін не відбулося.

Як і раніш, найбільша питома вага в загальному обсязі реалізованих послуг мали послуги різних видів транспорту, пошти і зв"язку (59,7%).

Більш чверті від загального обсягу реалізованих послуг (27,2%) складали послуги по проведенню операцій з нерухомим майном, оренди, інжиніринга і надання послуг підприємцям.

Частка послуг, реалізованих населенню, зменшилася на 0,9 п.п. і складала 27,1% загального обсягу реалізованих послуг. Найбільша питома вага в структурі послуг, наданих населенню, складали послуги пошти і зв"язку (33,9%), різних видів транспорту (22,4%), діяльності в сфері культури і спорту, відпочинку і розваг (9,1%), операцій з нерухомим майном (8,9%).


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: