antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Українцям радять, як захиститися, коли незаконно затримала міліція

04/06/10
Правозахисник Максим БАННІКОВ рекомендує українцям для самозахисту при незаконному затриманні міліцією піддавати це широкому розголосу.

Про це М.БАННІКОВ сказав під час прес-конференції в УНІАН, присвяченій випадкам затримання громадян та утримання їх у міліції, зокрема трагічній загибелі студента Ігоря Індила.

“Якщо у вас ситуація така, як у Ігоря Індила, або ваших родичів незаконно ув’язнили, катують тощо, то, по-перше, це розголос, розголос і ще раз розголос”, - наголосив він.

Це, за його словами, можна зробити за допомогою спеціалізованих інтернет-ресурсів, за допомогою громадських організацій правозахисту тощо.

М.БАННІКОВ акцентував увагу на праві громадян під час затримання поцікавитись, у зв’язку з чим це пов’язано, тобто дізнатися причину, та праві зробити телефонний дзвінок своїм рідним або адвокату, щоб повідомити про затримання та місце, куди вас везуть.

Крім того, за його словами, якщо вас затримано, то важливо знайти професійного і, головне, незалежного адвоката.

При цьому правозахисник висловив переконання у необхідності скасування статті 155 Кримінально-процесуального кодексу, яка дозволяє будь-якому слідчому прокуратури чи міліції, податкової, СБУ затримати будь-яку особу на три доби до обрання йому запобіжного заходу.

За словами М.БАННІКОВА, система катувань і нелюдського поводження з громадянами України “є системною в органах Міністерства внутрішніх справ”. Він також заявляє, що міліція є нефаховою: “Вона не вміє спілкуватися, не вміє документувати докази, не вміє доводити вину особи, збирати прямі, непрямі докази... Вона фактично весь час намагається зробити так, щоб людина визнала себе винною”.

При цьому правозахисник звернув увагу, що в Україні на сьогодні існує планове розкриття злочинів. І при цей показник становить, за його даними, понад 90%, тоді як у Європі розкриття злочинів йде на рівні 40%.

“Якщо міліціонер розкриває менше злочинів, ніж за планом, з них знімають зарплати, премії”, - зазначив М.БАННІКОВ.

Такий підхід в організації роботи в структурах МВС, на його переконання, і спричиняє використання тортур та побиття затриманих при розкритті злочинів.

Як повідомляв УНІАН, 26 травня телеканал “1+1” повідомив, що в одному з гуртожитків Києва дільничний міліціонер забрав студента І.Індила до районного відділу міліції Шевченківського району столиці, а на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця з моргу.

У міліції зазначили, що «після смерті судова медична експертиза не виявила слідів насильницької смерті, але при цьому констатувала черепно-мозкову травму і крововилив». При цьому в міліції спростували інформацію про те, що смерть студента наступила внаслідок дій правоохоронців.

28 травня прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції столиці, в якому загинув І.Індило.


Джерело: УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: