antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Укрсоцбанк спростовує інформацію про рейдерство на ЗАТ «РК Євротек»

05/05/10
Укрсоцбанк спростовує інформацію, поширену компанією ЗАТ «РК Євротек», про рейдерську атаку із залученням правоохоронних органів. Про це повідомила прес-служба банку.

«Наразі Укрсоцбанк, який надав кредит торговій мережі «Інтермаркет», яка належить Євротек, через суди намагається стягнути заставне майно, надане в забезпечення кредиту. – прокоментували ZAXID.NET у прес-службі банку - Позиція банку базується на неухильному дотриманні українського законодавства. Такі кроки банку є відстоюванням законних прав кредитора на заставу, і не мають нічого спільного із рейдерством».

У разі подальшого офіційного розповсюдження ЗАТ «РК Євротек» неправдивої інформації, що завдає шкоди іміджу Укрсоцбанку, банк звернеться до суду з позовом про захист ділової репутації.


Джерело: ZAXID.NET

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: