antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Уряд розвиватиме вітчизняний автопром

07/11/08
Кабінет Міністрів доручив Міністерству промислової політики, Міністерству фінансів і Державній митній службі до кінця 2010 року підготувати проект державної програми розвитку автомобільної промисловості й регулювання ринку автомобілів до 2015 року.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну № 1381 від 30 жовтня "Про затвердження плану заходів з адаптації української економіки до вимог СОТ", пише агентство "Українські новини".

Під час підготовки цієї програми необхідно вдосконалити нормативно-правову базу в сфері автомобілебудування відповідно до норм Світової організації торгівлі.

Кабмін також доручив Мінпромполітики й центральним органам виконавчої влади забезпечити до 2010 року виконання програм створення виробничих потужностей в автомобілебудуванні.

Крім того, Кабмін доручив Мінпромполітики й центральним органам виконавчої влади підготувати проект загальнодержавної цільової економічної програми розвитку промисловості на період до 2017 року.

Як повідомляло агентство, Кабмін 30 жовтня затвердив план заходів щодо адаптації української економіки до вимог СОТ.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: