antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Уряд схвалив проект закону щодо протидії рейдерству в Україні

29/05/09
Уряд пропонує посилити відповідальність за участь у рейдерстві та сприяння протиправному захопленню підприємств. На розширеному засіданні з питань розгляду і затвердження антикризових заходів, спрямованих на підтримку і розвиток підприємництва, Уряд затвердив законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств».

Даним документом, зокрема, визначається поняття рейдерства. Крім того, законопроектом пропонується розширити повноваження Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку в частині надання експертного висновку на професійному рівні, тим самим захистити права акціонерів господарських товариств. Також для уникнення необґрунтованих позовів та накладання арештів на рахунки господарюючих об’єктів, Уряд пропонує внести зміни до норм, що регламентують розгляд заяв щодо оскарження рішення загальних зборів господарських товариств. Так, суд не повинен вживати таких заходів забезпечення позову, які пов’язанні з втручанням у внутрішню діяльність товариств (наприклад, проведення загальних зборів, участь акціонерів у них, визначення правомочності таких зборів).

Також схваленим Кабінетом Міністрів проектом закону забороняється залучення приватних охоронних структур до вчинення виконавчих дій, адже при вирішенні корпоративних спорів між сторонами незалежним арбітром має бути держава, а рішення суду повинні виконуватись виключно органами державної влади.

Крім того, законопроектом пропонується посилити кримінально-адміністративну відповідальність за участь і сприяння рейдерству.

Законопроектом вносяться зміни до Господарського процесуального, Цивільного, Кримінального кодексів України, а також до законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», «Про господарські товариства» тощо.


Джерело:
kmu.gov.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: