antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


В Киевской области раскрыто убийство «титанового» предпринимателя

14/05/09
Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Київській області у взаємодії із російськими правоохоронцями викрили потужну міжнародну злочинну організацію з корумпованими зв’язками, учасники якої викрали та вбили власника підприємства «Фіко», яке займалось виготовленням титанової продукції  Віктора Федорова.

Так, в березні цього року до правоохоронних органів звернувся  громадянин  Федір Федоров   та  попросив прийняти міри щодо розшуку його без вісті зниклого брата Віктора Федорова , який мешкав в селі Крюковщина Київської області. Він повідомив, що його брат повинен був поїхати до  церкви «Філадельфія», яка розташована в місті Києві. Після служби в церкві  Віктор  завжди повертався до дому приблизно о 21.30 годині та вдома його не було. Також  Федір розповів, що знаходячись в будинку Віктора, перед в"їздом в подвір"я побачив його автомобіль. Двері автівки були незачинені, подумавши, що брат кудись відійшов, загнав автомобіль у подвір"я після чого обійшов навколо будинку в пошуках брата та не знайшов його. Ситуація  навколо викликало підозру і перше, що впало Федорові на думку, це звернутися до працівників міліції.

 В ході проведення оперативно-розшукових дій оперативники УБОЗ вийшли на міжнародну злочинну організацію (ЗО) з корумпованими зв’язками, учасниками якого, переважно, громадяни Російської Федерації.

 Після ретельної та крапотливої роботи щодо ознайомлення діяльності даної злочинної організації правоохоронці з’ясували, що організував її уродженець міста Барабінск (Новосибірська область РФ) К. (1981 р.н.), який мешкав в місті Києві. Діяльність ЗО була пов’язана з захопленням активів підприємств з мільйонними товарообігами за допомогою рейдерських атак. Учасники цієї ЗО ретельно вивчали фінансово-господарську діяльність низки  підприємств, їх охорону, зв’язки, конфлікті ситуації тощо. У подальшому ними розроблявся план та умови реалізації  їхнього злочинного наміру. Також для легалізації своїх доходів,  та реалізації товарно-матеріальних цінностей ними було придбано та відкрито на території України ряд підприємств. Фінансування злочинної організації здійснювалося громадянами Російської Федерації. Діяли вони таким чином,  визначались на яке підприємство буде здійснене рейдерське захоплення, після чого  проводилось юридичне оформлення фіктивних документів, які в подальшому надавали можливість розпоряджатись його майном та товарно-матеріальними цінностями.  У разі опору під час захоплення учасники ЗО викрадали керівників або власників підприємств для подальшого їх вбивства.

 Як встановили працівники спецпідрозділу БОЗ зазначена ЗО не змінюючи своїх принципів з метою захоплення та подальшого ведення фінансово-господарської діяльності підприємства «Фіко» викрали та вбили її власника Віктора Федорова.  Тіло  підприємця за допомогою фахівців водолазної служби МНС України в Київській області було знайдено у водоймищі біля села Циблі Переяслав – Хмельницького району Київської області до якого була закріплена 32-х кілограмова спортивна гиря. Крім того, зловмисники напали й на головного бухгалтера цього підприємства з наміром вбити її, але в силу певних обставин остання отримала тяжкі тілесні ушкодження. Зараз вона в задовільному стані знаходиться в одній із столичних лікарень.

 Далі, вже в квітні поточного року за планом злочинної організації була здійснена спроба рейдерського захоплення підприємства «Фіко», але цьому завадили  працівники столичної та обласної міліції. Правоохоронці затримали 37 осіб та одного з учасників організації, громадянина РФ.

 Наразі четверо учасників, в тому числі і організатор ЗО затримані та заарештовані.

 За матеріалами працівників спецпідрозділу БОЗ порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст. 296 (хуліганство) та ч.2 ст.341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) Кримінального кодексу України. Також встановлені інші учасники міжнародної злочинної організації з корумпованими зв’язками – всі громадяни РФ, які переховуються на російській території. Незабаром вони приєднаються до своїх спільників.

 Загалом на протязі 2009 року за матеріалами працівників УБОЗ ГУМВС України в Київській області до суду направлено чотири кримінальні справи на організовані злочинні групи. Також за останні 4 місяці поточного року працівниками спецпідрозділу БОЗ було розкрито 4 вбивства «на замовлення», зокрема, в Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях.


Джерело: Украина Криминальная
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: