antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


В. Наливайченко: Захистити незалежність та цілісність країни може тільки народ

27/04/10
«Захистити незалежність та цілісність країни може тільки народ»,  —  так прокоментував екс-голова СБУ Валентин Наливайченко голосування депутатів у Верховній Раді за ратифікацію угоди про продовження базування російського флоту на території України до 2042 року.

«Зухвале, без врахування думки власного народу, рішення у парламенті показало, що ця влада не спроможна захистити національні інтереси. Більше того, вони не цінують українського суверенітету і не розуміють того, що незалежність України, схвалена в 1991 році на всеукраїнському референдумі усім українським народом, не підлягає перегляду», — зазначив екс-голова СБУ.

На думку В. Наливайченка, «весь український політикум сьогодні наочно продемонстрував нездатність відстояти незалежність та цілісність нашої країни. Єдиною гарантією національного суверенітету може стати лише активна громадянська позиція кожного українця».


Прес-служба Валентина Наливайченка
(063) 628-68-69


Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: