antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Виробники спирту на Тернопільщині вимагають справедливості

24/12/08
Тернопільське обласне державне об’єднання «Тернопільспирт» протестує проти штрафних санкцій більше ніж на 510 млн грн, котрі були нещодавно нараховані за результатами виїзних позапланових перевірок з питань наявності у спиртзаводів ліцензії на право здійснення оптової торгівлі етиловим спиртом. Виробники спирту з Тернопільщини стверджують, що штрафні санкції були підприємствам лише Тернопільської області попри те, що в інших областях етиловий спирт реалізується так само. Це й викликало у керівництва регіону сумніви в неупередженості податкових органів. Такі наслідки, на їхню думку, можуть призвести до розбалансування економіки регіону й ліквідації спиртової галузі взагалі.

Відповідну проблему порушив на сьогоднішній нараді у Кабінеті Міністрів голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь. Відтак це питання буде розглянуто за засіданні Уряду у п’ятницю, 26 грудня. Тернопільська ОДА спільно з представниками спиртових підприємств Тернопільщини напрацювала також ряд пропозицій до проекту урядового рішення. 

Джерело: «Західна інформаційна корпорація»
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: