antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Виселені з гуртожитку кияни пікетували Януковича

27/05/10
За житлом - до Глави держави. Виселені з гуртожитку кияни пікетували Адміністрацію Президента.

Близько двох десятків мешканців гуртожитку на вулиці Заболотного прийшли до будівлі з вимогами надати їм житло.

До Адміністрації пікетувальників не пустили правоохоронці. Мітингувальники посідали на тротуарі  і чекали на представників канцелярії Президента.

Вже кілька днів 5 сімей разом із дітьми ночують просто неба і не погоджуються переїхати у житло, яке їм пропонують нові власники гуртожитку.

Ірина Гаврилюк: "Просто заскочили якісь братки, захлопнули двері. Ми стояли біля під"їзду і нас більше туди не пустили. Я навіть вчора намагалась взяти ранець, щоб відправити дитину в школу, мені відмовили, сказали, тільки з усіма речами".

Галина Присяжнюк: "Якщо нас уже хотять переселяти у рівноцінне житло, дайте нам ордер серії Б, який дозволить нам приватизувати площу, яка нам положена, що ми таке вимагаємо страшне?..."

Нагадаємо, мешканці гуртожитку на вулиці Заболотного у Києві вже кілька років жили без світла, води та газу. Відтоді, як будівлю продали - її відрізали від комунікацій. Нові власники запропонували людям інший гуртожиток. Та умови проживання у ньому киян не влаштовують. 


Джерело: 5 канал

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: