antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Вищий госпсуд України підтвердив право ВАТ «Фармак»

21/07/10
Вищий господарський суд України підтвердив право ВАТ «Фармак» на торгову марку «Корвалол».

Про це повідомила УНІАН прес-служба ВАТ “Фармак”.

Згідно з повідомленням, 14 липня Вищий господарський суд України відмовив у задоволенні касаційної скарги ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» на постанову Апеляційного господарського суду і на рішення Господарського суду м. Києва щодо бренду лікарського засобу «Корвалол» («Corvalolum») без права подальшого касаційного оскарження.

У прес-службі повідомляють, що в лютому 2010 року «Фармацевтична фірма «Дарниця» звернулася до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою на постанову Київського апеляційного господарського суду і на рішення Господарського суду м. Києва з приводу Свідоцтва України № 7321 від 30.09.1996 р. про знак для товарів і послуг «Корвалол» («Corvalolum»), одержавши до цього постанову Київського апеляційного господарського суду, яким підтверджувалося виняткове право компанії «Фармак» на торгову марку «Корвалол».

У повідомленні «Фармака» наголошується, що суперечка почалася в 2004 році, коли «Дарниця» звернулася до Господарського суду м. Києва з позовом до Департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки, а також до ВАТ «Фармак» з вимогою визнати недійсною ТМ «Корвалол», яка належить ВАТ «Фармак». Наприкінці 2009 року Госпсуд Києва ухвалив відмовити «Дарниці» в задоволенні судового позову, оскільки позначення «Корвалол» («Corvalolum») використовується впродовж тривалого часу для одного й того самого товару — медичного препарату під назвою «Корвалол», який випускається ВАТ «Фармак».

Довідка УНІАН. Корвалол - популярний лікарський засіб на українському фармацевтичному ринку в своїй групі. Першим розробником технології отримання засобу під назвою «Корвалол» був Київський хімфармзавод ім. М.В. Ломоносова. З 1991 р. правонаступником цього заводу є ВАТ «Фармак».

З 1961 по 1991 рр. Київський хімфармзавод ім. М.В. Ломоносова, а з 1991 по 1993 рр. ВАТ «Фармак» було єдиним виробником лікарського препарату під назвою «Корвалол» на території колишнього СРСР.

ВАТ «Фармак» у 2008 році провело технічне переоснащення виробництва «Корвалолу», інвестиції становили 11 млн. євро. Це виробництво сертифіковане на відповідність правилам належної виробничої практики (GMP).

Минулого року обсяг продажу «Корвалолу» становив 58 млн. грн., що еквівалентно приблизно 16 млн. упаковок на рік.


Джерело:
УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: