antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Віце-прем’єр Семиноженко наказав Черновецькому зупинити незаконні будівництва

15/04/10
Віце-прем`єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко дав доручення київському голові Леоніду Черновецькому зупинити незаконні будівництва на території столиці. Про це заявив народний депутат Кирило Куликов.

«Віце-прем`єр дав доручення мерові Києва заборонити всі незаконні будівництва на території столиці», - сказав парламентарій.

Крім того, за його словами, віце-прем`єр доручив столичним правоохоронним органам розібратися з незаконними діями забудовників і призупинити їх на території Софії Київської, що охороняється ЮНЕСКО.

Куликов наголосив, що з вини забудовників дії активістів на скандальному будівництві у вівторок «могли закінчитися великою трагедією і людськими жертвами».

«Я  не підтримую акції на грані фолу, коли могли загинути люди. Я можу зрозуміти, що терпіння від хамства забудовника і порушень закону - на межі, але це не дає права ризикувати життями людей», - сказав депутат, наголосивши, що усі будівництва повинні відбуватися "в рамках закону і ніяк інакше".

Як відомо, у вівторок 4 активістів, які виступають проти незаконної забудови у столиці, блокували роботу будівельного крану, залізши до його кабіни. Під час самого блокування ніхто не постраждав. Один з активістів отримав травму вже після того, як зліз з крана - йому розбили голову охоронці будмайданчика. 


Джерело: proUA Київ

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: