antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Власники підприємств не можуть відповідати за кризу в металургії

14/11/08
На власниках металургійних підприємств України сьогодні не лежить і не може лежати відповідальність за нинішню кризу в галузі, вважає голова Донецької обласної державної адміністрації Володимир ЛОГВИНЕНКО.

Про це він сказав сьогодні кореспондентові УНІАН після прес-конференції.

«Річ у тому, що якби це була проблема одного або кількох підприємств на загальному фоні благополуччя, це була б відповідальність власників», тоді можна було б говорити про недостатньо кваліфіковану роботу менеджменту підприємства, підкреслив губернатор.

«А що стосується питань, пов`язаних з сьогоднішньою ситуацією, то ми знаходимося в єдиному фінансово-економічному полі складності, - сказав В.ЛОГВИНЕНКО. - І кожна країна має свій запас міцності, і кожен суб`єкт господарської діяльності тієї або іншої країни теж має свій запас міцності».

За його словами, від цього запасу міцності «і залежатиме, наскільки болісно або безболісно, з меншими втратами буде знайдений вихід з кризової ситуації». «Відповідальності власників немає, її й бути не може», - зазначив В.ЛОГВИНЕНКО.

Характеризуючи сьогоднішній стан металургії регіону, губернатор повідомив, що «з 21 доменної печі працюють тільки 10, середньодобове виробництво чавуну складає 13 тис. тонн, тоді як в середньому ми виходили і стійко працювали на 45 тис. тонн на добу».

За даними прес-служби Донецької ОДА, у даний час повністю зупинена робота Макіївського металургійного заводу, не працюють дві доменні печі на ЗАТ «Донецьксталь - металургійний завод», дві доменні печі на ВАТ «Єнакіївський металургійний завод», одна піч на «Маріупольському комбінаті «Азовсталь», три печі на ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» і одна піч на Краматорському металургійному заводі.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: