antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Власники підприємств не можуть відповідати за кризу в металургії

14/11/08
На власниках металургійних підприємств України сьогодні не лежить і не може лежати відповідальність за нинішню кризу в галузі, вважає голова Донецької обласної державної адміністрації Володимир ЛОГВИНЕНКО.

Про це він сказав сьогодні кореспондентові УНІАН після прес-конференції.

«Річ у тому, що якби це була проблема одного або кількох підприємств на загальному фоні благополуччя, це була б відповідальність власників», тоді можна було б говорити про недостатньо кваліфіковану роботу менеджменту підприємства, підкреслив губернатор.

«А що стосується питань, пов`язаних з сьогоднішньою ситуацією, то ми знаходимося в єдиному фінансово-економічному полі складності, - сказав В.ЛОГВИНЕНКО. - І кожна країна має свій запас міцності, і кожен суб`єкт господарської діяльності тієї або іншої країни теж має свій запас міцності».

За його словами, від цього запасу міцності «і залежатиме, наскільки болісно або безболісно, з меншими втратами буде знайдений вихід з кризової ситуації». «Відповідальності власників немає, її й бути не може», - зазначив В.ЛОГВИНЕНКО.

Характеризуючи сьогоднішній стан металургії регіону, губернатор повідомив, що «з 21 доменної печі працюють тільки 10, середньодобове виробництво чавуну складає 13 тис. тонн, тоді як в середньому ми виходили і стійко працювали на 45 тис. тонн на добу».

За даними прес-служби Донецької ОДА, у даний час повністю зупинена робота Макіївського металургійного заводу, не працюють дві доменні печі на ЗАТ «Донецьксталь - металургійний завод», дві доменні печі на ВАТ «Єнакіївський металургійний завод», одна піч на «Маріупольському комбінаті «Азовсталь», три печі на ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» і одна піч на Краматорському металургійному заводі.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: