antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Вовки у овечій шкурі: вранці — торгові агенти, ввечері — грабіжники

25/05/10
Злочинну групу з чотирьох осіб віком 25-29 років затримали працівники Волочиського райвідділу міліції.

Останнім часом у територіальні підрозділи міліції Хмельницької області почали надходити заяви про пограбування громадян. Причому у всіх випадках спостерігалося чимало закономірностей, які вказували на певний почерк вчинення злочинів. Зокрема, жертвами завжди були самотні пенсіонери похилого віку, а до по мешканця злочинці завжди проникали у нічний час, при чому кожного разу одним і тим самим способом — вибиваючи двері до будинку або вікно. Але найцікавішим виявився той факт, що за свідченнями абсолютно усіх жертв, у день пограбування їх відвідували торгові агенти. Причому усі потерпіли давали однаковий опис торговців. Це уже не могло бути простим збігом. Саме ця обставина і стала відправною точкою, яка дозволила затримати зловмисників та розкрити низку зухвалих пограбувань як на території Хмельниччини, так і сусідніх областей.

У ході оперативно-розшукових заходів з’ясувалося, що нав’язливі торові агенти, про яких згадували усі пограбовані, — це звичайнісінькі вовки у овечій шкурі. Вранці вони, впливаючи на підсвідомість, змушували стареньких людей купувати різний дешевий непотріб, а ввечері, скинувши маску люб’язності, грабували своїх же вранішніх покупців.

Молодики їздили по віддалених селах з погано розвиненою інфраструктурою, називалися представниками вигаданої торгівельної марки і вмовляли людей придбати у них столові прибори, машинки для стрижки волосся, годинники, які насправді самі купували за безцінь на речовому ринку у обласному центрі. Як зізнався згодом один із зловмисників, на комплект з годинника, набору виделок та перукарської машинки вони витрачали щонайбільше 90 гривень, а продавали як мінімум за 150. При цьому примудрялися запевнити покупця, що він заплатив лише за набір виделок, а машинка і годинник йому дісталися у подарунок від фірми. Торгуючи, хлопці не лише заробляли гроші, а й паралельно підшуковували собі жертв для своїх нічних «заробітків». Вони уважно аналізували у кого які достатки, де живуть самотні люди і чи здатні вони чинити який-небудь опір.

Зібравши інформацію, злочинний квартет, не відкладаючи справу у довгий ящик, того ж вечора вирушав на продовження заробітків, але цього разу уже не з торбою китайських годинників, а із масками та рукавичками у кишенях. Вриваючись зненацька у помешкання, грабіжники, погрожуючи насиллям, вимагали у своїх жертв видати заощадження і цінності. Нерідко навіть забирали з собою і ті речі, які вранці продали покупцю під виглядом торгових агентів. Зароблені злочинним шляхом кошти молодики витрачали на розваги, алкоголь, наркотики та дівчат.

Один з них, найстарший, який виконував роль як ініціатора злочинів, так і водія, про життя за ґратами знає не з чуток — одного разу уже відбував покарання за злочини. А от у його спільників усе іще попереду. Незабаром і вони зможуть оцінити смак тюремної баланди, адже всі четверо найближчим часом сядуть на лаву підсудних, оскільки наразі відносно них порушена кримінальна справа за ознаками ч. 3 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж з проникненням у житло), яка передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.


Джерело:
Украина Криминальная

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: